Skocz do zawartości

nasza stronka


czaros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też żadne reklamy się nie pokazują

Wszejdlem jeszcze raz i tym razem, zadne reklamy sie faktycznie nie pojawily.

Wezcie sobie jednak do serca nasze uwagi, bo wyglada na to, ze host was w trabe ...no wlasnie ;)

 

Jesli chodzi o zmiane wystroju graficznego strony i pozbycie sie hiper-archaicznych ramek, to moja propozycja pozostaje.

Potrzebuje tylko mail na jaki mam wyslac szablon.

 

Propozycja powinna byc dla was kuszaca bo za darmoche takiego szablonu nie dostaniecie, przerobka duzo pracy was nie bedzie kosztowac, a zyskacie kompatybilnosc ze wszystkimi przegladarkami i gwarancje, ze na kazdego kompie stronka wyglada tak samo.

 

Wiecej sie powtarzac nie bede . :wink: :biggrin:

 

szerokiej drogi :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy do odwiedzin naszej stronki jest to grupa znajomych z Piastowa i okolic dopiero zaczynamy nasza klubową działalność liczymy na dobre rady i ciekawe pomysły

 

www.motodiablopiastow.prv.pl

 

pozdrawiamy

 

No !!!... nareszcie coś gdzie widać jakąś wykonaną robotę!!..

Niech Wam tylko powietrze nie zejdzie a może coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona o.k.

Mieszkałem do 1997 w Piastowie, przeprowadziłem sie na drugą stronę Pruszkowa, do Komorowa.

 

no to zapraszamy do naszego skromnego grona - zawsze miło bedzie widzieć nowego pasjonata lub pasionatkę :D - spotkanie któresię odbędzie bedzie oczywiście spotkaniem otwartym i każdy kto będzie miał ochotę może śmiało przybywać......... naprawdę będzie nam bardzo miło

 

jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc Piotrowi z 3miasta - DZIĘKUJĘ

jak i wszystkim który wyrazili swoje opinie te dobre jaki te wytykające błędy - to nas zmobilizowało do większego wysiłku.

 

liczymy na liczne spotkania i znajomości !!

 

:P Pozdrawiam - Jaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grafika cos nie teges. Nie lubie "dark sites".

Wole jasne, żywe kolory, z efektownym menu.

 

Kontakt wywala outlook, a galeria nie zbyt efektywna (np. buttony (nast., poprz.) bez życia).

Przydałoby się trochę styli w css pozapisać, dodać trochę technologii (np. smarty i php).

 

 

Ale nie każdy potrafi lub chce się bawić w strona.

Temat trochę nie dla mnie, ale życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...