Skocz do zawartości

Dobre miejsce nad morzem


skuterek55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm czy to nie miał byc post w formie odpowiedzi do tematu:

http://forum.motocyklistow.pl/Dobre-miejsc...zem-t87944.html

 

:P :P :banghead: :banghead: :banghead:

 

ukasz

Przeniesiesz to ?

 

Hmm, tak się właśnie zastanawiam, bo tamten temat w zasadzie dotyczył planów na minionego sylwka... a w tym można pospamować już ogólnie, na temat miejscowości nadmorskich ;) Także myślę, że tamten temat po prostu zamknę - bo już nieaktualny - a ten zostawimy na typowo "zimową" dyskusję :banghead: Chyba, że wolicie inaczej...

 

Wszyscy zachwalaja okolice 3 miasta ale piekniejsze sa mniejsze miejscowosci niema takiego tloku oraz tych glin ktore tylko patrza na obce rejestracje proponuje rowy ustka poddebie mielno jestam milo przyjemnie jest co zwiedzic i tanio

 

No i nie ma też co porównywać otwartego morza do zatoki...

W sumie zależy co kto woli, albo głośne i zatłoczone 3miasto ze wszystkimi swoimi urokami i wadami, bądź też małe miejscowości - w sezonie jeszcze bardziej zatłoczone, poza nim wymarłe, ciche i spokojne. Latem oskubią Cię tak samo i tu i tam ;)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak się właśnie zastanawiam, bo tamten temat w zasadzie dotyczył planów na minionego sylwka... a w tym można pospamować już ogólnie, na temat miejscowości nadmorskich ;) Także myślę, że tamten temat po prostu zamknę - bo już nieaktualny - a ten zostawimy na typowo "zimową" dyskusję ;) Chyba, że wolicie inaczej...

No i nie ma też co porównywać otwartego morza do zatoki...

W sumie zależy co kto woli, albo głośne i zatłoczone 3miasto ze wszystkimi swoimi urokami i wadami, bądź też małe miejscowości - w sezonie jeszcze bardziej zatłoczone, poza nim wymarłe, ciche i spokojne. Latem oskubią Cię tak samo i tu i tam ;)

pzdr.

W sezonie bardziej zatloczone sa wieksze miasta a w malych jest wiekszy luz widac ze nigdy nie bywales w takich miejscach co do oskubania to sie mylisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnym i sadze ze malo znanym miejscem jest Rewa.

Tyle lat mieszkam stosunkowo niedaleko, a dopiero w tym roku trafilem tam wracajac z wycieczki do Pucka.

W drodze powrotnej wybralem trase jak najblizej lini brzegowej, przejezdzajac przez kilka ciekawych miejscowosci... sama Rewa zszokowala mnie tym, iz czesc domow wybudowana jest praktycznie na plazy...

Droga w kilku miejscach biegnie 5m od plazy i 15-20m od samej wody. Piekny widok na zatoke, choc nie ma wyzej polozonego punktu. Na plazy, na koncu czegos w rodzaju cypla jest krzyz w dosc niespotykanym ksztalcie poswiecony tym co stracili\oddali zycie na morzu-tu moze mnie ktos poprawic bo info mam od miejscowego staruszka. Mysle, ze byloby to idealne miejsce dla R.Y.B.Y (zalozyciela poprzedniego tematu) lecz nie tylko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze od kilku lat co roku pojawiam sie w tym miejscu to skorzystam z okazji i sie wypowiem.Polska ibiza czyli Mielno :banghead: Miasteczko melanzu,narkotykow i sexu. Ja raczej wpadam tam po to pierwsze i ostatnie rzecz jasna :D.to jest moja mekka bede tam przyjezdzac co roku chocby tylko na weekend.Sami mlodzi ludzie,po ulicach wolnym tempem jezdza lanserzy pokazujac swoje lsniace 4 kolka, sporo przypakowanych karkow i mnostwo fajnych dziewczyn ;) miejscowosc nie za duza ale ze tak powiem wszystko co potrzebne zwarte wiec nie trzeba pokonywac nie wiadomo jakich odleglosci przenoszac sie z klubu do klubu itd. troszke dresiarni sie trafi no ale to jak wszedzie :) Oczywiscie tak jak zachwalilem tak odradzam ludziom ktorzy potrzebuja sie zrelaksowac, wypoczac lub wyciszyc :) MIELNO RULEZ

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam Kolegow i Kolezanki z Trojmiasta!

Mam prosbe do was wszystkich, a mianowicie poszukuje taniego noclegu w okresie 22-25.05. Bede z zona. Byc moze macie albo znacie kogos kto wynajmuje niedrogo jakies pokoje. Bo szczerze mowiac siedze przed kompem i telefonem, wydzwaniam a tu juz wiekszosc jest pozarezerwowana. Wiadomo dlugi weekend, chyba za pozno sie za to wzialem.

Za pomoc z gory dziekuje!!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Kolegow i Kolezanki z Trojmiasta!

Mam prosbe do was wszystkich, a mianowicie poszukuje taniego noclegu w okresie 22-25.05. Bede z zona. Byc moze macie albo znacie kogos kto wynajmuje niedrogo jakies pokoje. Bo szczerze mowiac siedze przed kompem i telefonem, wydzwaniam a tu juz wiekszosc jest pozarezerwowana. Wiadomo dlugi weekend, chyba za pozno sie za to wzialem.

Za pomoc z gory dziekuje!!! :)

 

 

Nocleg we Władysławowie wchodzi w grę ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak z ciekawych miejsc wartych odwiedzenia to :

- Rewa - piękna spokojna i czysta miejscowość

- Jastarnia

- Chłapowo/Jastrzębia Góra

- Dębki - Karwia - bardzo ładne plaże

- Stilo i w/g mnie najładniejsza ze wszystkich Łeba

 

Fakt nie doczytałem wszystkiego dokładnie - ale może komus wybierającemy się "z delegacją :( " na półwysep helski takowa informacja

się przyda .

 

Co do miejsc noclegowych moge zaproponować kwaterę we Władysławowie.

W razie jakiś pytań kontakt na PW.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...