Skocz do zawartości

Jaki ubezpieczyciel


Ekim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dziś Pani w PZU poradziła mi, dla wartości 13500 - 2700 pln za rok, w rozbiciu na 4 raty.

Stwierdziła, że jak chcę mieć taniej to przecież 6 mc wystarczy bo rsztę garażuję i fizycznie potrzebuję AC na sezonm.

Padło więc zdanie "niech Pan zapłaci 1 Q i/lub 2 Q a dalej umowa wygaśnie" - koniec cytatu.

 

Ciekawa interpretacja pracownika PZU :buttrock::):clap:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra podpowiedź , ale gdzies czytałem że ściągaja za niepłacenie windykacyjnymi firmami. Oby nie.

 

a to oferta z allianza też od wartosci 13500

 

Dzień dobry,

 

poniżej przesyłam składkę za ubezpieczenie OC i AC.

 

Ubezpieczenie OC:

 

składka: 78,00 zł.

 

 

Ubezpieczenie AC:

 

1256 zł. (składka podstawowa) - 60% (zniżka za bezszkodowość) +10% (zwyżka za wiek pojazdu - zniesienie

zużycia eksploatacyjnego) + 10% (zniesienie udziału własnego w kradzieży z miejsc niestrzeżonych) = 608 zł.

 

składka: 608 zł.

 

 

Istnieje możliwość opłacania ubezpieczenia AC w ratach.

 

Wariant I

I składka 60% - 383,00 zł.

II składka 40% - 255,00 zł.

 

Wariant II

I składka 40% - 263,00 zł.

II składka 30% - 197,00 zł.

III składka 30% - 197,00 zł.

 

 

Do 15000 zł. sumy ubezpieczenia wymagamy tylko mechanicznego zabezpieczenia np. blokada kierownicy.

Jeżeli jest alarm to bardzo dobrze.

Oczywiście przy kradzieży wymagamy zwrotu dokumentów i komplet kluczy od motocykla

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziś Pani w PZU poradziła mi, dla wartości 13500 - 2700 pln za rok, w rozbiciu na 4 raty.

Stwierdziła, że jak chcę mieć taniej to przecież 6 mc wystarczy bo rsztę garażuję i fizycznie potrzebuję AC na sezonm.

Padło więc zdanie "niech Pan zapłaci 1 Q i/lub 2 Q a dalej umowa wygaśnie" - koniec cytatu.

 

Ciekawa interpretacja pracownika PZU ;):):smile:

 

pzdr

 

witam,

 

hehe to gratuluję PZU tak wspaniałego pracownika :biggrin: zmieniła sie ustawa odnośnie AC, a mianowicie skończyły sie czasu kiedy wykupowało sie AC na raty i nie płacąc np II raty umowa wygasała. Czegoś takiego już nie ma i w tej chwili firmy ubezpieczeniowe mają prawo ( i to robią) "ścigać" i egzekwować zapłacenie kolejnych rat.

 

pozdrawiam

ern

Edytowane przez erniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Z PZU to jakaś paranoja.

Moje pierwsze ubezpieczanie wyniosło 162zl, rok później 120zl, następnie 133zl (była podwyżka OC, więc nie burzyłem się).

Dlaczego w tym roku naliczyli mi 155zl?? Była znowu jakaś podwyżka OC??

 

Ostatnio robiłam klientowi OC na moto w PZU i faktycznie wyszło najtaniej, więc nie masz co szukać bo wyliczałam mu w innych towarzystwach i droższe były.

W tym roku PZU wniosło zwyżki za wiek jeszcze jakieś odatkowe do 26 roku życia. Bo statystycznie najwięcej w tym wieku motocyklistów się "gruzuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku PZU wniosło zwyżki za wiek jeszcze jakieś odatkowe do 26 roku życia. Bo statystycznie najwięcej w tym wieku motocyklistów się "gruzuje"

W styczniu 2008 pani w za przeproszeniem PZU dała mi zwyżkę za wiek bo nie miałem 25 lat. W grudniu 2008 dała mi znów zwyżkę za wiek tym razem twierdząc, że nie mam jeszcze 26 lat. Na chwilę obecną przy następnym zakupie OC jestem pewny, że ta pani powie, że daje mi zwyżkę za wiek bo nie mam 27 lat. Jestem tego kuźwa pewny :clap: :icon_twisted: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu 2008 pani w za przeproszeniem PZU dała mi zwyżkę za wiek bo nie miałem 25 lat. W grudniu 2008 dała mi znów zwyżkę za wiek tym razem twierdząc, że nie mam jeszcze 26 lat. Na chwilę obecną przy następnym zakupie OC jestem pewny, że ta pani powie, że daje mi zwyżkę za wiek bo nie mam 27 lat. Jestem tego kuźwa pewny :clap: :icon_twisted: :notworthy:

hehe to wtedy napisz do mnie to dostaniesz zniżkę :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłam klientowi OC na moto w PZU i faktycznie wyszło najtaniej, więc nie masz co szukać bo wyliczałam mu w innych towarzystwach i droższe były.

W tym roku PZU wniosło zwyżki za wiek jeszcze jakieś odatkowe do 26 roku życia. Bo statystycznie najwięcej w tym wieku motocyklistów się "gruzuje"

Link4 zaproponowało mi 117zl, więc znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chodzi o mnie to OC tylko w PZU bo najtaniej (dla przykładu kumpel miał w TUW OC w tamtym sezonie i płacił ok 150 pln, teraz mu "zaproponowali" OC na sezon na to samo moto za -bagatela ok. 600 pln- chore... jeśli chodzi o AC to nie będę tu raczej oryginalny i powiem tak jak dużo ludzi przede mną - tylko Allianz. mi za moje moto - od wartości ok 18 tys. powiedzieli z max. zniżkami ok 1000-1100 pln... niezła cena w porównaniu do innych zdzierców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...