Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiec pytanie czy bierzemy?????

tez biere :wink:

 

 

hehe chyba sie nie zrozumielismy :biggrin: w Ducati nie bylem jeszcze, bylem za to w muzeum Ferarri (ciekawe miejsce no i jest gift shop), a ze nie rewelacja to chodzilo mi o muzeum Lamborghini ktore tez jest w tamtej okolicy :biggrin:

 

pozdr

aha, no to troche mi sie pomyliło.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pan od koszulek wyslal info ze jesli to ma byc nadruk dwustronny, kilku kolorowy (logo forum) to cena za koszulke wyjdzie 40 zl (kosz przesylki w cenie na moj adres) wiec pytanie czy bierzemy????? odpowiadajcie szybko bo jak zamowie je do konca tygodnia to bede je miec ok 10.06

 

 

ja tez biore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem taki news na onecie...

 

 

Do Austrii bez paszportu nie wjedziemy

"Dziennik": w ślad za polską reprezentacją piłkarską do Austrii może wyruszyć nawet 150 tys. naszych kibiców. A tam czeka na nich niemiła niespodzianka: na czas mistrzostw Austria zawiesiła stosowanie umowy z Schengen i przywróciła kontrole na swoich granicach.

Kontrola na granicach obowiązuje od poniedziałku. Każdy, kto do 1 lipca chce się dostać do Austrii, będzie musiał wziąć ze sobą dokument: nowy dowód osobisty lub paszport. A to oznacza, że na czas mistrzostw wracają granice i oznakowane przejścia. Austria skorzystała tu z przepisu, który pozwala na zawieszenie części układy z Schengen w przypadku zagrożeń terrorystycznych, kataklizmów, a także imprez masowych.

 

http://wiadomosci.onet.pl/1760963,11,item.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem taki news na onecie...

Do Austrii bez paszportu nie wjedziemy

"Dziennik": w ślad za polską reprezentacją piłkarską do Austrii może wyruszyć nawet 150 tys. naszych kibiców. A tam czeka na nich niemiła niespodzianka: na czas mistrzostw Austria zawiesiła stosowanie umowy z Schengen i przywróciła kontrole na swoich granicach.

Kontrola na granicach obowiązuje od poniedziałku. Każdy, kto do 1 lipca chce się dostać do Austrii, będzie musiał wziąć ze sobą dokument: nowy dowód osobisty lub paszport. A to oznacza, że na czas mistrzostw wracają granice i oznakowane przejścia. Austria skorzystała tu z przepisu, który pozwala na zawieszenie części układy z Schengen w przypadku zagrożeń terrorystycznych, kataklizmów, a także imprez masowych.

 

http://wiadomosci.onet.pl/1760963,11,item.html

 

 

Spoko luzik, nowy dowodzik mam :icon_mrgreen:

 

Tez słyszalem w radiu, ale na dowód nowy mozna bez problemu tyle ze bedzie kontrola.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem taki news na onecie...

Do Austrii bez paszportu nie wjedziemy

"Dziennik": w ślad za polską reprezentacją piłkarską do Austrii może wyruszyć nawet 150 tys. naszych kibiców. A tam czeka na nich niemiła niespodzianka: na czas mistrzostw Austria zawiesiła stosowanie umowy z Schengen i przywróciła kontrole na swoich granicach.

Kontrola na granicach obowiązuje od poniedziałku. Każdy, kto do 1 lipca chce się dostać do Austrii, będzie musiał wziąć ze sobą dokument: nowy dowód osobisty lub paszport. A to oznacza, że na czas mistrzostw wracają granice i oznakowane przejścia. Austria skorzystała tu z przepisu, który pozwala na zawieszenie części układy z Schengen w przypadku zagrożeń terrorystycznych, kataklizmów, a także imprez masowych.

 

http://wiadomosci.onet.pl/1760963,11,item.html

 

TYDZIEN TEMU PRZEJEZDZALEM PRZEZ AUSTRIE I NIKT NIC NIE KONTROLOWAL JESZCZE.

NAWET GDYBY, TO DOWIDZIK KAZDY MA.

Edytowane przez wokibart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUCK - gówno będzie z muzeum Ducati, wszystko zajęte, 20 też :icon_rolleyes:

 

A tak chciałem to zobaczyć :icon_rolleyes: Spróbuje jeszcze do laski napisać ze nas tylko 8 osób że specjalnie z Polski dymamy może nas podłączy do jakiejś grupy, nawet Włoskiej, ale jakoś nie widzę tego za różowo.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUCK - gówno będzie z muzeum Ducati, wszystko zajęte, 20 też :banghead:

 

A tak chciałem to zobaczyć :) Spróbuje jeszcze do laski napisać ze nas tylko 8 osób że specjalnie z Polski dymamy może nas podłączy do jakiejś grupy, nawet Włoskiej, ale jakoś nie widzę tego za różowo.

 

Pozdro

 

a jest do niej jakis tel i jej nazwisko? warto sprobowac dryndnac... jak masz to podeslij.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Waszą relację z tej wycieczki będzie się choć w połowie czytało z takim zaciekawieniem jak przygotowania do niej, to przeczytam ją całą choćby miała wielkość Trylogii Sienkiewicza :smile:

Po tak ambitnym planie widać, że będziecie mieli co wspominać :wink:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest do niej jakis tel i jej nazwisko? warto sprobowac dryndnac... jak masz to podeslij.

 

pozdr.

 

 

Telefon +39-051-6413423 i mail [email protected] , jak kumasz dobrze angielski to spróbuj zadzwonić i coś załatwić bo ja wolę nie dzwonić bo jak się zacznę wysławiać to tragedia ;)

 

 

Jest szansa że na 95 % będę miał paszport na 13.06. 2008 więc nie będę musiał rezygnować z Czarnogóry :bigrazz:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA WIADOSMOSC,

DZWONILEM DO DUCATI , TRAFILEM NA ZABIEGANA PANIA, POZARTOWALEM IIIIII....

 

MAMY WEJSCIE NA 19.06 NA GODZ 16.00 DLA 9 OSOB !!!!!!!!!!!! :icon_razz:

 

SZCZEGOLY MAM ZAPISANE, GDZIE SIE NALEZY UDAC, I CO POWIEDZIEC :biggrin:

 

ZWIEDZAMY FABRYKE I MUZEUM.

Edytowane przez wokibart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA WIADOSMOSC,

DZWONILEM DO DUCATI , TRAFILEM NA ZABIEGANA PANIA, POZARTOWALEM IIIIII....

 

MAMY WEJSCIE NA 19.06 NA GODZ 16.00 DLA 9 OSOB !!!!!!!!!!!! :buttrock:

 

SZCZEGOLY MAM ZAPISANE, GDZIE SIE NALEZY UDAC, I CO POWIEDZIEC :crossy:

 

ZWIEDZAMY FABRYKE I MUZEUM.

 

gratulacje :clap: nawet nie zdazylem wykrecic numeru :crossy:

 

bede w bolonii na poczatku przyszlego tygodnia to jak cos tam trzeba jeszcze zalatwic do dajcie znac

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...