Skocz do zawartości

7 czerwiec 2oo8 MYCIOR sie żeni ;-))


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- w takim razie piszę się i ja do tej ESKORTY :wink: :crossy: :bigrazz:

To możemy smiało razem ruszać :crossy: :lalag:

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, bimber nastawimy w beczkowozie po gnojówce u paqa w Bradkowicach :icon_mrgreen:

 

Na impreze akurat się zdąży przepędzić :icon_razz:

 

Mysle że CBRa i Hornecik dadzą rade ten beczkowóz do dębicy dociągnąć :crossy:

Dzisiaj zaczolem myc beczkowoz a jak przyjedziesz po gumy to zaczeniemy pedzic. Dla was bedzie bimber a dla siebie wezme szmpan pikolo bo nie jezdze po pijaku. Jeszcze tylko pol roku :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYCIORKU!

Ja nie chce Cię martwić ale jak tak dalej pójdzie ( czytając wypowiedzi- sama też piszę :biggrin: ) to się może zdarzyć,że Twój Ślubek będzie dodatkiem do parady :crossy: Pomysłów jest tyle,że trzeba napisać scenariusz całej OPRAWY MOTOCYKLOWEJ coby wypadło SUPERAŚNIE :biggrin: Oj co to się będzie działo :biggrin:

 

Czasem tak się zdarza,że Kawaler - Pannę prowadzi do ołtarza.

A teraz właśnie przyszła pora i w takiej roli ujrzymy Myciora :biggrin:

Wiedziony miłością , trochę przerażony zostanie On mężem swojej przyszłej żony.

Kiedy powiedzą sakramentalne "TAK" ,na palce włożą obrączki- uczucia wzajemnego znak.

Wyruszą we wspólną drogę- chyba ,że Myciorek da wcześniej nogę.

I nie ważne czy piechotą, czy na motorze- oj będą płakać za Tobą Laski wszystkie Kolego Myciorze. :rolleyes:

A brać motocyklowa pewnie w ilości dużej zrobi wszystko byś ten Dzionek zapamiętał jak najdłużej.

Tylko co na to powie Myciorkowa żona- czy nie będzie przypadkiem deczko przerażona?

Widząc te huczące ,dymiące maszyny dosiadane przez Panów jak również Dziewczyny.

Wiedz jednak Myciorku ,że z taką MOTOFERAJNĄ imprezę ślubną możesz mieć ZAJEFAJNĄ!

POZDRAWIAM --- Joaśka :notworthy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycior pasowalo by zebys ty tez wpadl na swoim moto... dla przyszlej zony tez jakas pierdziawka sie znajdzie. pozniej my sie nimi juz zajmiemy ;)

 

No chyba nie ma takiej opcji.Makijarze, fryzury,welony - jakby tak sie cus zepsuło to by mogłbyć KWAS. A co do moto to była opcja z Trajka ,ale nawet jakby jechał 10 km/h to i tak sponiewiera "dizajn" mojej perełki :) , a po za tym nie mam zadnej znajomej trajki.

 

MYCIORKU!

Ja nie chce Cię martwić ale jak tak dalej pójdzie ( czytając wypowiedzi- sama też piszę :icon_mrgreen: ) to się może zdarzyć,że Twój Ślubek będzie dodatkiem do parady :cool: Pomysłów jest tyle,że trzeba napisać scenariusz całej OPRAWY MOTOCYKLOWEJ coby wypadło SUPERAŚNIE :icon_razz: Oj co to się będzie działo :banghead:

 

 

No tez mi sia tak wydaje, ze wyjda z tego dwie imprezy, mam nadzieje ze mi tylko goscie nie uciekna do was.

Co do pomyslów to mozna zapodawac co i jak,bo ja sie pierwszy raz :clap: żenie wiec nie wiem jak to jest.

 

- na slubach czesto Pana młodego prowadza do ołtarza kawalerowie , a ja bym chciał zeby mnie poprowadzili motobajkerowcy.

- Mozna zrobić "szpaler" z kasków - jak ktoś chce wejsc do kosciola.

- Mysle ze po wszystkim jak juz wyjdziemy z koscioła to "bajki" głosno zaplaczą nad moją duszyką

 

Dziękuje ci JOAŚKA za tą miłą rzecz jaka napisałaś - moja przyszla żonka przeczytała i jej sie tez spodobalo - tylko sie zapytała co to za Joaska?? :P A tak nawasem mówiąc to moja narzeczona ma na imie YoAnna.

 

Jak jej ostatnio powiedizałem ze jak dobrze pojdzi eto bedzie z 40-50 motocykli to sie zdziwiła ,bo myslała ze tak sami swoi przyjada max 15 moto.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na slubach czesto Pana młodego prowadza do ołtarza kawalerowie , a ja bym chciał zeby mnie poprowadzili motobajkerowcy.

- Mozna zrobić "szpaler" z kasków - jak ktoś chce wejsc do kosciola.

- Mysle ze po wszystkim jak juz wyjdziemy z koscioła to "bajki" głosno zaplaczą nad moją duszyką

Podobaja mi sie te pomysly. Trzeba jeszcze bedzie zrobic cos w stylu parady - odprowadzenia myciora z jego chaty do Yoanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...