Skocz do zawartości

22,5 godziny na nogach, 1277 km w tym połowa po śniegu


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli odebrałem swoją ukochaną afryczkę.

 

Na razie jedna fota ,jeszcze poprzedniego właściciela, a w najbliższym czasie wrzuce fotki motóra :crossy: , jak i podrózy, która była ekstremalna :flesje:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1136270/

 

do zobaczenia na trasie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli odebrałem swoją ukochaną afryczkę.

 

Na razie jedna fota ,jeszcze poprzedniego właściciela, a w najbliższym czasie wrzuce fotki motóra :crossy: , jak i podrózy, która była ekstremalna :flesje:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1136270/

 

do zobaczenia na trasie :icon_razz:

:icon_mrgreen: Wyprawa byla rewelacyjna, nastepna wyprawa po afryke dla mnie :buttrock: moze w bieszczady ? :crossy: hehe

pozdr

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opijamy jak tylko się uda. Myślałem o czwartku, ale jadę na szkolenie. Więc może środa gdzieś w centrum? CK Oberża? Szwejk?

 

oczywiście złośliwie zapomniałem dodać że Kriss SV i Listek 31 zajebiście mi pomogli . Ogromne dzięki chłopaki i szkiełko będzie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się poznaliście, a już ukochana? I to takie jawne deklaracje? :flesje:

Gratulacje! :crossy:

hehe jak bys ja zobaczyl to tez bys tak mowil :buttrock:

 

sliczna jest :crossy: jeszcze raz gratulacje Marcin :icon_mrgreen:

a wlasnie jak do pracy przyjechales ? :icon_razz:

 

pozdr

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

oczywiście złośliwie zapomniałem dodać że Kriss SV i Listek 31 zajebiście mi pomogli . Ogromne dzięki chłopaki i szkiełko będzie !!

ja was wspierałam duchowo spod kołderki i kota :crossy:

 

a środa jest w sam raz na opijanie :icon_razz: natomiast rozważ też opcję opijania tymbarkami w 2oo, bo może będzie pogoda motocyklowa :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak bys ja zobaczyl to tez bys tak mowil :D

 

sliczna jest :D jeszcze raz gratulacje Marcin :cool:

a wlasnie jak do pracy przyjechales ? :)

 

pozdr

kris

 

przyjechałem środkami lokomocji miejskiej, gdyż ledwo widzę na oczy. Spałem niecałe 5 godzin, drugi dzień z rzędu, po za tym kufry nie założone więc nie miałem gdzie garniaka schowac :icon_mrgreen:

 

ja was wspierałam duchowo spod kołderki i kota ;)

 

a środa jest w sam raz na opijanie :bigrazz: natomiast rozważ też opcję opijania tymbarkami w 2oo, bo może będzie pogoda motocyklowa :crossy:

 

pierwszy raz wolę oblać na mokro :flesje: co by się nie rozeschła. Ale w przyszłym tygodniu robimy najazd na 2oo. Jak lans to lans !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 1 to nie mróz, zwłaszcza,że ma być bez opadów. Wiec wstępnie jednak piwko. Jak mi sie nie uda zarezerwować Szwejka bądż CK Oberży to pojedziemy do 2oo :]

 

 

Pisać tutaj szybciorem kto będzie a kto nie będzie bo rezerwację kcę zrobić !!

 

Rundkę po mieście możemy zrobic w czwartek bo ja na szkolenie na 20:00 jadę, oczywiście na 2oo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...