Skocz do zawartości

GDAŃSK ZAKUP KAWY ZEPHYR ZR550


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj nowy wiec witam wszystkich i jednoczesnie prosze o pomoc :icon_twisted:, na imie mam Darek, rocznik '85, prawko na kat. "A" zdalem 5 listopada 2007 roku, wiec o jezdzie na motorze (jak i o samych motorach) nie wiem nic :/

nie bede owijac, szukam jakiegos dobrego czlowieka-motocykliste :bigrazz: z trojmiasta, ktory pomoglby mi w ocenie tego oto motoru:

 

http://moto.allegro.pl/item291719108_kawas...phyr_zr550.html

 

jestem realista i wiem jak sie moze skonczyc zakup motoru typu "stan idealny" lub "nic tylko lac i jezdzic"

idealne haczyki dla takich noob'ow jak ja...z gory wielkie dzieki

 

pozdr

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj nowy wiec witam wszystkich i jednoczesnie prosze o pomoc :icon_twisted:, na imie mam Darek, rocznik '85, prawko na kat. "A" zdalem 5 listopada 2007 roku, wiec o jezdzie na motorze (jak i o samych motorach) nie wiem nic :/

nie bede owijac, szukam jakiegos dobrego czlowieka-motocykliste :bigrazz: z trojmiasta, ktory pomoglby mi w ocenie tego oto motoru:

 

http://moto.allegro.pl/item291719108_kawas...phyr_zr550.html

 

jestem realista i wiem jak sie moze skonczyc zakup motoru typu "stan idealny" lub "nic tylko lac i jezdzic"

idealne haczyki dla takich noob'ow jak ja...z gory wielkie dzieki

 

pozdr

Darek

w sprawie tego zephyra nie pomogę bo do Gdańska mam kawałek, ale podpowiem ci inną rzecz. Nie pisze/mówi się motor tylko motocykl. Dla jednych to jedno i to samo, ale wielu MOTOCYKListów (w tym mnie) strasznie razi w oczy. Serio.

Co do samego motocykla to powiem tak, że zeszłej zimy widywałem na allegro ładniejsze, nowsze w niższej cenie i lepszym stanie :flesje:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie tego zephyra nie pomogę bo do Gdańska mam kawałek, ale podpowiem ci inną rzecz. Nie pisze/mówi się motor tylko motocykl. Dla jednych to jedno i to samo, ale wielu MOTOCYKListów (w tym mnie) strasznie razi w oczy. Serio.

Co do samego motocykla to powiem tak, że zeszłej zimy widywałem na allegro ładniejsze, nowsze w niższej cenie i lepszym stanie :notworthy:

pozdrawiam

 

 

dzieki za istotna uwage :icon_eek: jak mowilem wczesniej jestem zielony, od tego momentu bede mowic "motocykl"

no niestety na pomorzu w tym momencie jakos nie moge znalesc czegos ciekawszego, moze zle szukam...

no nic dalej musze czekac na pomoc...pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za istotna uwage :notworthy: jak mowilem wczesniej jestem zielony, od tego momentu bede mowic "motocykl"

no niestety na pomorzu w tym momencie jakos nie moge znalesc czegos ciekawszego, moze zle szukam...

no nic dalej musze czekac na pomoc...pozdr

wiesz ja nie mówię że to jest złe moto. Można pojechać, obejrzeć, może coś utargować. Nie śpiesz się tylko, bo zawsze łatwo wtopić pieniądze.

BTW. czemu chcesz żeby był to właśnie zr550?

Edytowane przez gawlik.bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja nie mówię że to jest złe moto. Można pojechać, obejrzeć, może coś utargować. Nie śpiesz się tylko, bo zawsze łatwo wtopić pieniądze.

BTW. czemu chcesz żeby był to włośnie zr550?

 

 

po 1 jak juz bym mial jechac to z kims kto sie zna na rzeczy

po 2 staram sie wszystko ogladac na zimno, czyli sie nie spieszyc

po 3 na pomorzu nie ma nic ciakwszego, wiec ta kawa mnie zaciekawila

po 4 jesli chodzi o moja liste motocykli ktore mnie interesuja to tak, na pierwszym miejscu jest:

1. honda cb500

2. suzuki gs500

3. kawasaki er5

4. ... np zephyr 550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 jak juz bym mial jechac to z kims kto sie zna na rzeczy

po 2 staram sie wszystko ogladac na zimno, czyli sie nie spieszyc

po 3 na pomorzu nie ma nic ciakwszego, wiec ta kawa mnie zaciekawila

po 4 jesli chodzi o moja liste motocykli ktore mnie interesuja to tak, na pierwszym miejscu jest:

1. honda cb500

2. suzuki gs500

3. kawasaki er5

4. ... np zephyr 550

i taka kolejność jest moim zdaniem rozsądna. Zephyr to niewątpliwie piękny motocykl, jednak stary konstrukcyjnie i kosztochłonny :wink: Nie wiem ile planujesz jeździć w sezonie, ani tym bardziej jakie są twoje możliwości finansowe, ale zwróć uwagę że utrzymanie zephyra będzie pewnie 2x droższe niż np cb500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ZEPHYR..coz..piekny i wcale nie zbyt kosztowny w utrzymaniu...

polecam jako pierwsze moto...

 

a MARVELU stoi 550..ciemny granat jesli pamietam...

 

tom

 

 

 

ZEPHYR..coz..piekny i wcale nie zbyt kosztowny w utrzymaniu...

polecam jako pierwsze moto...

 

a MARVELU stoi 550..ciemny granat jesli pamietam...

 

tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...