Skocz do zawartości

Czechy????


WOLAN
 Udostępnij

kiedy?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy wyprawa do Czech

    • Marzec
      1
    • Kwiecień
      2
    • Maj
      7
    • Czerwiec
      11
    • Lipiec
      10
    • Sierpień
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde! Szkoda, ze się teraz dowiedziałem :-(

daleko nie ma, nawet na jednym baku dało by sie obskoczyć w dwie strony :icon_twisted:

Jak bym wiedział przynajmniej kilka dni wcześniej, to bym poleciał chętnie,

 

A wracając do forumowej wycieczki, to może jeszcze dalibyśmy radę w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam, podbija temat. Może w tym roku uda się coś zrobić. W jednym z tematów na forum znalazłem coś takiego:

Nie znam wszystkich wyscigow klasikow w Czechach ...ale 12-13.09 w Brannej k.Jesenika odbedzie sie wyscig samych "weteranow".
Podobno bardzo fajna impreza, już była tu chyba opisywana w tym temacie. Z Kluczborka jakieś 170 km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem że w dziale sportowym temat sie już przewija, ale tak dla przpomnienia 12 -13 września w Branna są zawody starych motocykli i sidecarów. Zawody organizowany na ulicach miasta (prawie jak na wyspie Man). Dość blisko granicy, nie me problemu dojechać jak i przekimać na miejscu. Byłem w tamtym roku i było super :clap: . Szkoda że w PL nigdy nie doczekamy sie takich imprez. Ale cóż co kraj to obyczaj. Mam wrażenie że Czesi bardzo kochają swoje sprzęty i zabawy na nich.

 

link do strony organizatora

 

http://kolstejnskyokruh.org/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zawody jak zwykle udane. "Znaczy się" jak mówił "kapitan" z ksiązki znanego pisarza wszystko poszło zgodnie z planem. Sidecary nie zawiodły a miny uczestników i zawodników mówiły same za siebie :lalag: . Szkoda że tylko że w Czechach jest życie, my jak zwykle ... kończymy juz sezon na wypominkach.

Było nas troche z PL, sządząc po tablicach to i Kraków i Katowice i Poznańskie :flesje: .

No dobra szkoda czasu na wspominki.

Zawody jak to bywa w Czechch na różnym poziomie, byli turysci na torze i ci którzy kręcili czasy na okrążeniach. Cena żadna około 10 zł za wjazd. KM z Opola też nielwiel ponad 120, czyli koszty żadne, a radocha nie ziemska.

Dzięki wszystkim którzy zdecydowali sie na wyjazd, mam nadzieję i pewność że to co powołał do życia Ilja Zachowal bedzie trwało, bo życie jest radością i szaleństwem jakie tam można było zobaczyć :clap: .

 

Do zobaczenia za rok :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak by nie to, że namnożyły się inne wydatki to bym tam był :(

 

Ale za rok obowiązkowo Terlicko i Branna. Zimą odłożę kasę na te wyjazdy i niech się pali i wali, to jej nie wydam w innym celu, a koszta raczej nie wielkie.

 

Można jakieś fotki prosić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...