Skocz do zawartości

Przyszłość wyścigów motocyklowych


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak bardziej z mojej działki:

http://travel.nytimes.com/2007/02/02/trave...agewanted=print

 

6 letni dzieciak kroi na nartach kogo chce!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się, Peter z pewnością zajdzie daleko ale to w dużym stopniu zasługa jego ojca (znam ich historię i ich dość luźno też), który jest zwariowany na punkcie wyścigów i na starty syna przeznaczy ostatniego dolara!

 

Peter zaliczył w tym roku niezłego dzwona na starcie wyścigu (powinno być gdzieś na jego stronie wideo), ale ani on, ani tata się nie zrazili (większość rodziców natychmiast sprzedałaby minimoto) tylko pojechali na Red Bull US GP i zdobyli autografy wszystkich zawodników MotoGP na gipsie, w którym znajdowała się złamana ręka młodego!

 

... i tacy goście zostają potem mistrzami świata!

 

Dokładnie, chłopak ma to szczęście. Trenuje go Keith Code jeśli się nie mylę. Podobna historie prezentuje Cesay Stoner jego rodzice też żeby umożliwić mu starty przed 16 rokiem życia przenieśli się z Australii do UK. Teraz chłopak jest rok młodszy odemnie i jest już mistrzem świata a ja jeszcze w życiu nie śmigałem po torze -no cóż żegnaj Moto GP :rolleyes: (tak na marginesie to ma bardzo ładna żonę). Dlaczego w tym kraju wyścigi motocyklowe są tak niepopularne przecież przy takim Moto GP, WSBK nie mówiąc już o Isle of Man Nord West 200 czy Ulster Grand Prix te całe skoki narciarskie to jakieś nudy są? Jeśli buduje sie stadiony za 700mln złotych na których można tylko i wyłącznie grać w piłkę to czemu nie da sie zbudować toru za 200 mln na którym można uprawiać wszelkiego rodzaju moto sporty? Ten sport potrzebuje mnóstwa PR - dzięki Wólczance Fiat Yamaha Cup za ich wkład, ale żeby był on ogólnie dostępny potrzeba przede wszystkim większej ilości torów. Jakoś o chętnych do ścigania się jestem spokojny. Pościgać sie można nawet na MZ'kach jak to ma miejsce na Węgrzech czy w UK. Rzekłbym do roboty wszystko w naszych rękach i umysłach - w większości wypadków to sami sobie wymyślamy przeszkody które tak naprawdę istnieja tylko w naszych głowach.

Edytowane przez qunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpie jak ktos gada, ze to tak jest bo to Polska, gadaja tak ludzie ktorzy wlasnie "ta Polske" tworza i dzieki nim jest taka a nie inna!!

Ale tu o mentalnosci rodzicow sie zgodze! Jak to powiedzial kiedys moj znajomy "kraj sie zmieni kiedy wymrze stare pokolenie", i cos w tym prawdy jest.

 

Co do tematu ludziki fajnie wymiataja i sie odpychaja nogami, podoba mi sie tez kask wielkosci pol moto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...