Skocz do zawartości

Spotkanie w Brzegu Dolnym


Kosin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam.

Widząc że aura dopieszcza motórzystów należałoby myślę zacząć organizację jakiegoś spotkania, ustalenia planów trochę bardziej zorganizowanego działania naszej grupy. Co wy na to?

 

ps. a tu można sprawdzić w miarę realną pogodę na najbliższe 48h

 

http://meteo.icm.edu.pl/gpp/

Edytowane przez hamir56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widząc że aura dopieszcza motórzystów należałoby myślę zacząć organizację jakiegoś spotkania, ustalenia planów trochę bardziej zorganizowanego działania naszej grupy. Co wy na to?

 

ps. a tu można sprawdzić w miarę realną pogodę na najbliższe 48h

 

http://meteo.icm.edu.pl/gpp/

 

JESTEM ZAAA :icon_mrgreen: !!

Jak Partia i pogoda pozwoli oraz doprowadzę swoją Nirvanę do życia to w przyszłą niedzielę turlnę (trudne słowo) się po Pięknych okolicach naszego miasteczka.

Proponowana traska (w miarę moich możliwości i testowania sprawności sprzęta przed wyjazdem do Kletna - trening)

Brzeg Dolny -> Uraz -> Pęgów -> Oborniki Śląskie -> Bagno -> Wołów -> Prawików -> Lubiąż -> Mazurowice :flesje: -> Brzeg Dolny.

Trasa może nie za długa ale na razie nie wypuszczam się zbyt daleko od domciu :icon_twisted: .

 

Hamir

zdążysz złożyć moto do niedzieli?

Edytowane przez Sabcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy jak najbardziej zainteresowani , chociaż nie wiadomo jak aura dopisze :crossy:

Cyce dzieki za wizytu,szkoda bo bylem na bazarze,ale nie odpuszcze nastepnej jazdy z wami,tylko ze rozrusznik robic chce bo wczoraj to juz zazdroscilem Sabciowi startera,chociaz w koncu odpalil i walnalem noca rundke po wolowie

 

JESTEM ZAAA :bigrazz: !!

Jak Partia i pogoda pozwoli oraz doprowadzę swoją Nirvanę do życia to w przyszłą niedzielę turlnę (trudne słowo) się po Pięknych okolicach naszego miasteczka.

Proponowana traska (w miarę moich możliwości i testowania sprawności sprzęta przed wyjazdem do Kletna - trening)

Brzeg Dolny -> Uraz -> Pęgów -> Oborniki Śląskie -> Bagno -> Wołów -> Prawików -> Lubiąż -> Mazurowice :flesje: -> Brzeg Dolny.

Trasa może nie za długa ale na razie nie wypuszczam się zbyt daleko od domciu :biggrin: .

 

Hamir

zdążysz złożyć moto do niedzieli?

jasne pamietajcie o wiesniaku z wolowa

 

Witam.

Widząc że aura dopieszcza motórzystów należałoby myślę zacząć organizację jakiegoś spotkania, ustalenia planów trochę bardziej zorganizowanego działania naszej grupy. Co wy na to?

 

ps. a tu można sprawdzić w miarę realną pogodę na najbliższe 48h

 

http://meteo.icm.edu.pl/gpp/

ja juz jestem -wasza grupa?jak tak to jade,jak nie to jade sie zapisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyce dzieki za wizytu,szkoda bo bylem na bazarze,ale nie odpuszcze nastepnej jazdy z wami,tylko ze rozrusznik robic chce bo wczoraj to juz zazdroscilem Sabciowi startera,chociaz w koncu odpalil i walnalem noca rundke po wolowie.

Nie przejmuj się, zawsze wożę ze sobą hol. Raz ja Ciebie raz Ty mnie i jakoś się pokaturlamy. Jednakże noga czasami boli jak moto chce sobie wziąć wolne :bigrazz:

jasne pamietajcie o wiesniaku z wolowa

Nie przesadzaj. Przecież jesteśmy z jednej parafi :flesje:

 

ja juz jestem -wasza grupa?jak tak to jade,jak nie to jade sie zapisac

 

Moim skromnym zdaniem jesteś :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Janku u nas robisz imieniny? myślałem że jutro masz urodziny!!

 

Szykuje się Miła Imprezka :banghead:

 

Wszystkiego Dobrego ;) Janku "Pierwoszowie" z okazji Urodzin, Imienin (?)

 

flyxp8.gif

Edytowane przez Sabcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakieś małe spotkanko w sobotę

JASNE TYLKO DAJCIE ZNACIA,BEDE

 

Widzę szykuje się impreza ;)

 

Kto ma imieniny :icon_biggrin:

ja mam 25 lipca,ale to przeciez szczególik-moge przeniesc na sobote-jak nie wszystkie uroczystości to chociaż ten fragment z przyjmowaniem prezentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...