Skocz do zawartości

Jak poznać czy poduszki nie były wystrzelone?


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To niech się buja razem ze swoim samochodem poprostu.

Pozdrawiam

no dobra ale jak przypuścmy bedziesz odkrecał te srubki a poducha wystrzeli???? :) :) . To w sumie sytuacja podobna do takiej gdzie kazdy klient na nasze moto chciałby aby np zdjąć pokrywe zaworów, sciagnąć mise olejową itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech się buja razem ze swoim samochodem poprostu.

Pozdrawiam

 

No przepraszam Cię bardzo a Ty byś dał rozkręcić coś w swoim motocyklu/samochodzie przed zakupem ? Bo ja stanowczo nie chociaż wiem że to jest na 100% dobre/oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale jak przypuścmy bedziesz odkrecał te srubki a poducha wystrzeli???? . To w sumie sytuacja podobna do takiej gdzie kazdy klient na nasze moto chciałby aby np zdjąć pokrywe zaworów, sciagnąć mise olejową itp itd

No moim skromnym poduszka nie strzela od tak bo większy dołek i bum.

Pozdrawiam

No przepraszam Cię bardzo a Ty byś dał rozkręcić coś w swoim motocyklu/samochodzie przed zakupem ? Bo ja stanowczo nie chociaż wiem że to jest na 100% dobre/oryginalne.

Jak by to jakaś prozaika to sam bym mu to rozkręcił a jak cię o czymś sprzedawca zapewnia to niech ci to udowodni zresztą dość śmieci zapraszam na pw

pozdrawiam

Edytowane przez gnida

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie może wybuchnąć, poduszka wygląda jak pakunek z żółtego materiału.

 

To jest trochę tak, jakby nie pozwolił ci zdjąć siedzenia z motorka (jeżeli jest przykręcane) lub zdjąć jakąś owiewkę żeby zobaczyć czy rama nie spawana lub prosta.

 

Zdejmujesz tylko pokrywkę od klaksonu - od tyłu przykręcona.

 

A chyba w niektórych nawet sama klapka klaksonu jest na zaczepy.

 

Poduszka nie może wybuchnąć bez impulsu elektrycznego - nie ma BATA :):)

Edytowane przez MisterBIG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...