Skocz do zawartości

rama fzr 1000


jontek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozum jontek musimy tak reagowac, nie nalezy naprawiac ramy i wszystko, Twoja sprawa... lecz problem nie konczy sie na tym. Ten motor pojdzie kiedys w inne rece i .... powiesz otwarcie kupujacemu ze robiles takie manewry z rama?... nie sadze a to juz jest bardzo niebezpieczne. Naprawde zmien nastawienie, przemysl to a nie odbijaj pileczki atakujacych, bo robia to w trosce o MOTOCYKLISTOW, ktorymi wszyscy tu jestesmy

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni przykład, CBR1000RR zniszczona lewa strona ramy, została wycięta i wstawiony został odpowiadający mu odcinek z innej (też częściowo zniszczonej) czekającej już jako baza na warsztacie parającym się takimi naprawami.

Oferujący CBR-ę jest działającym prężnie sprzedawcą na alledrogo.

Powiedz jeszcze, że sprzedaje jako bezwypadkowy.......................??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak ktoś ma inne zdanie to odrazu cham (nie wiem czy obrarzanie kogoś co kolwiek wnosi do tej dyskusji.........no ale morze Ci ulżyło i poczułeś sie lepsz). Jedyne z czym sie zgodze to to że nie znam ortografi ale to chyba niebardzo jest związane z tematem. A co do tego że jestem nieomylny to nigdy czegoś takiego nie powiedziałem i tak nie uważam (rzeczą oczywistą jest to że lepszym rozwiązaniem jest kupno nowej ramy, jednak ja chcialem wyprostować starą i oczekiwałem pomocy a nie ataku)

 

 

 

 

Wiesz jest zima ludzie sa znudzeni i nerwowi nie bierz tego do siebie ( tych co pisza tylko o ortografi olej zupełnie przewaznie tylko na ortografi ich wiedza sie konczy ) ale posłuchaj dobrej rady na temat ramy i ingerencji w głowce ramy :icon_mrgreen: kilo fazer to naprawde nie zabawka to troche ponad 140 konikow ;)

przelatałem na takim caly 2007 rok :icon_mrgreen: szkoda by było bys dołaczył do statystyki smiertelnych wypadkow :flesje:

 

 

 

pzdr :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...