Skocz do zawartości

Kolej na mnie - Honda VTR 1000 f


Arni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem VTR od tygodnia, może ktoś powiedzieć jak rzeczywiście jest z tym spalaniem bo już nie wiem komu wierzyć??

Sprzęcik rewelka, 99r a przebieg 9.5 tyś od faceta po 50-tce

O tym że ma kopa to już się przekonałem ale może ma ktoś jakieś wskazówki odnośnie użytkowania tego motocykla??

O tym że taki istnieje dowiedziałem się dzień przed jego kupnem, a jak go zobaczyłem to od razu wiedziałem że będzie mój.

Jak się zrobi lepsza pogoda to wrzucę trochę fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz krecil pod 5 tys to spali ci 5 litrow, jak bedziesz krecil pod czerwone to spali 10 litrow. Wszystko zalezy od tego jak jezdzisz ale bierz pod uwage to ze VTR1000F i zawsze bedzie palila troche wiecej niz inne motocykle, z racji tego ze to litrowe V2 i jak pisalo w ŚM (gdzie byla opisana jako motocykl uzywany) Honda przyznala sie ze w tym modelu nie patrzyli na spalanie tylko na uzyskanie jak najlepszego przebiegu momentu obrotowego.

 

A co do przebiegu twojego sprzeta to licz go razy piec, no chyba ze faktycznie miales farta i kupil go jakis dziadek. Imo taki 50 letni "dziadek" jezdzacy na VTR to dopiero musi byc swir :icon_mrgreen: .

Edytowane przez Cerberus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny na 100% co do przebiegu nie jestem, ale motocykl przywiozłem z Włoch i kupiłem go od pierwszego właściciela który ma 50-tke na karku.

Na początku marca jestem umówiony na przeglądzik więc się okaże czy tyle ma.

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to prawie ideał oprócz zadrapania na przednim błotniku.

O spalanie pytam bo czytałem już różne opinie, nikt nie kupuje motocykla żeby przeliczać ile spala tylko po to żeby nim jeżdzić.

Jeden minus który do tej pory znalazłem to pojemność baku, trochę za mało jak na takiego potwora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTR chlapie 8l przy jezdzie predkowsciami 150-170 czyli bez wiekszego wysiłku. Do 10 nie doszłem, bo nie miełem gdzie. Nie mam toru nigdzie w poblizu. Faktem jest ze bak jest mały, ale bardzo przydatny bajer to kontrolka rezerwy.

Ale przyjemnosc z jazdy jaką daje ten motocykl pozwala zapomniec o tym ilke trzeba do niego zatankowac :]

Poza tym jest wygodna, ma kopyto. Trzeba uwazac podczas jazdy z pasazerem, bo wtedy guma moze zaskoczyc przy odkreceniu.Dla mnie moto bez wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...