Skocz do zawartości

Ogladał ktoś to moto ?


Rekomendowane odpowiedzi

hehe moto kolesia , kolesia , widzialem je na zlocie w czerwcu tego roku - wygladalo bardzo ladnie , jezdzilo rowniez - mysle ze warte uwagi stoi juz dosc dlugo w komisie , no ale cena tez dosc wysoka ( widze ze i tak spuscil bo wolal na poczatku jakos 16.500 zl) z tego co slyszalem od znajomka ktory sie tym przejechal , cholernie mocna koza i wymaga doswiadczonego kierownika. Zagadaj z MisiekTS z forum - to jego kolegi XR-ka

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam zna XR 650R, bo mi ją czasem zabiera, i ja się wtedy muszę tłuc jego trampkiem :icon_mrgreen:

Mi podpada (troszkę) to ze sztuka ma wymienione chyba absolutnie wszystkie plastiki, nie ostała się nawet ta lampka z tyłu u góry, poza tym dziwnie wyślizgany dekiel od sprzęgła. Cena wywalona w kosmos, ja za 2004 z przebiegiem 2450 km dałem 17700, i nie uwazam zeby kwota jaką dalem była jakaś mocno okazyjna. Ale fakt że XR`y bardzo trzymają ceny i jest ich po prostu mało.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem adamie :P co chcesz nabyc inna koze na wiosenna pyrke :] bo jak tak to w koncu 2 (albo 2,5 liczac bestie z kostkami) enduro pojada w ekipie :bigrazz:

Pozdro

 

 

Siemanko ,ano czas na zmiany ,nie bedzie B3stia mi tu szalał sam na kostkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moto kolesia , kolesia , widzialem je na zlocie w czerwcu tego roku - wygladalo bardzo ladnie , jezdzilo rowniez - mysle ze warte uwagi stoi juz dosc dlugo w komisie , no ale cena tez dosc wysoka ( widze ze i tak spuscil bo wolal na poczatku jakos 16.500 zl) z tego co slyszalem od znajomka ktory sie tym przejechal , cholernie mocna koza i wymaga doswiadczonego kierownika. Zagadaj z MisiekTS z forum - to jego kolegi XR-ka

Moto wygląda ciekawie ale ta cena jakaś już nie taka :) Co do doświadczonego kierownika to nie ma co przesadzać... motocykle są dla ludzi a XR'a nie jest wymagająca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jechalem nia , ale koles palastikowiec ( przed sportem mial DR 350) stwierdzil ze ta XR-ka ma ciag jak odrzutowiec :D

 

p.s ten zbiorniczek wyrownawczy pod silnikiem, to chyba pijany dzaponiec wymyslil :cool: - z tego co pamietam ta XR-ka ma plyte pod silnikiem z plastiku , wiec jak ktos glebnie w nieciekawym terenie to moze sie pozbyc i plyty po silnikiem i zbiorniczka :/

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jechalem nia , ale koles palastikowiec ( przed sportem mial DR 350) stwierdzil ze ta XR-ka ma ciag jak odrzutowiec

 

p.s ten zbiorniczek wyrownawczy pod silnikiem, to chyba pijany dzaponiec wymyslil - z tego co pamietam ta XR-ka ma plyte pod silnikiem z plastiku , wiec jak ktos glebnie w nieciekawym terenie to moze sie pozbyc i plyty po silnikiem i zbiorniczka :/

Koleś przesadzał, faktycznie jest ciąg ale silnik nie jest wyczynowy i pelną moc 61 koni oddaje w sposób cywilizowany, jest potencjał ale spokojnie do opanowania. Dużo łagodniej oddaje moc od np. EXC 520, czy YZ 450. No ale możliwe że przesiadka z DR350 zrobiła wrażenie, bo XR 650 to już inna liga :crossy:

Co do tej płyty-bez przesady, zobacz jak w CRF jest osłonięta plastikiem osłona pompy wody, i mało komu udalo się zdewastowac ten punkt. A zbiornik wyrównawczy w XR jest wciśniety między ramę a silnik, i jest od przodu osloniety masywną częścią szerokiej alu-ramy ramy, nie boję sie że pęknie, zasloniety jak dziecko w pieluszce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ,ano czas na zmiany ,nie bedzie B3stia mi tu szalał sam na kostkach :D

 

Coś czuję że jak będziesz jeździł na tej XR tak odważnie jak na trampku z szosowymi oponami to będę wąchał twoje spaliny na pyrce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...