Skocz do zawartości

Tips & Tricks


ar2r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Igor, dokładnie. Po hamowaniu silnikiem z przygazówką poznać wprawionego motonitę. Ja zawsze hamuje silnikiem w taki sposób, później tylko wystarczy po zatrzymaniu się pyknąć do góry wajchę zmiany biegów i już się ma luz.po co trzepać biegami na postoju. Chciałbym tu zauważyć przy okazji, że vn 800 ma takie zabezpieczonko, które nie pozwala przy nieruchomej skrzyni biegi (moto stoi), przerzucić się na inne położenie niż luz. Taki to patent kawasaki. Nie spotkałem czegoś takiego w dragu. Jest to baaaaaaaaaaaardzo pomocne.

 

PS

Przy tym hamowaniu silnikiem, kiedy to nie używam hebli (przynajmniej na początku), naciskam leciutko nożny, co by dać znać sąsiadom z tyłu, że faktycznie hamuję :)

Edytowane przez Dex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dobrego instruktora, który pilnował przygazówek ,więc mam to "we krwi" i inaczej nie potrafię :flesje:

Zdziwiło mnie tylko zachowanie skrzyni we V-nie

ps.

Przypalam regularnie buty o wydechy- macie jakiś patent :wink: (podeszwy wkrótce mi zabraknie) :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Przypalam regularnie buty o wydechy- macie jakiś patent :) (podeszwy wkrótce mi zabraknie) :wink:

Drewniaki :lalag: :) :icon_idea: :cool: .

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z liściastego - dąb, buk .... Iglaste jest miękkie i ma dużo zywicy. Pobrudziłabyś chromy :icon_question: .

pzdr

 

Dzięki za info przynajmniej nie powtórzę "twojego błędu" przykro mi ,że pobrudziłeś chromy żywicą , mam nadzieję że dałeś radę je wyczyścić :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...