Skocz do zawartości

Zacisk hamulcowy na linke - SZUKAM!


Salata123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :icon_mrgreen:

 

Poszukuje informacji w jakiej 50` były montowane zaiski hamulcowe na tarczy ale sterowane linką.

 

Marka itp obojetnie.

 

Ma być użyte w innym celu niż skuter/motorower

 

Tak jak w rowerowych hamulcach tarczowych.

 

Mam nadzieje, że ktoś cos na ten temat będzie wiedział :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zadzialal hebel tarczowy tak jak nalezy, potrzebna jest duza sila, stad watpie zeby w ktoryms skuterku/motorowerku byl zastosowany taki patent... od wakacji rozebralem XXX takich sprzetow, glownie niespotykanych modeli gdzie na prawde nackane sa cuda na kiju, ale z takim patentem siejeszcze nie spotkalem... ciezko to widze...

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zadzialal hebel tarczowy tak jak nalezy, potrzebna jest duza sila, stad watpie zeby w ktoryms skuterku/motorowerku byl zastosowany taki patent... od wakacji rozebralem XXX takich sprzetow, glownie niespotykanych modeli gdzie na prawde nackane sa cuda na kiju, ale z takim patentem siejeszcze nie spotkalem... ciezko to widze...

pzdr:)

 

Widze, że za słabo przyglądałeś się Hondzie mojego brata.

 

To rozwiązanie (a nie patent) było powszechnie stosowane w lekkich motocyklach z lat 80-tych, np: cb 50j, cb 125 itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że za słabo przyglądałeś się Hondzie mojego brata.

 

To rozwiązanie (a nie patent) było powszechnie stosowane w lekkich motocyklach z lat 80-tych, np: cb 50j, cb 125 itd

Ale racje trzeba przyznać, że hamuje to dobrze tylko przy niewielkiej prędkości. Albo ja mam coś zrypane w tej CB50J, albo jeździć na takiej CB125 jest strach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...