Skocz do zawartości

Metallica w Polsce, kto jedzie?


rafi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sie ma. Rozumiem,ze gonicie sprzetami do Chorzowa,bo jest nas tu jeszcze trzech(moze bedzie wiecej) i mamy taki plan,zeby pojechac bez zadnych autostrad(Jelcz,Oława itd...) troche wczesniej :bigrazz: Szukamy jakiegos normalnego miejsca dla nas i moto. Trzeba sie bedzie przespac po imprezce :P :D

W sumie chętnie się zabiorę z wami. Jeszcze nie jestem pewien jak z noclegiem, proponowali mi kiedyś znajomi, muszę sie tylko upewnić, czy to dalej aktualne.

 

Widzę, że macie mocne sprzęty - jakie prędkości planujecie rozwijać na trasie? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chętnie się zabiorę z wami. Jeszcze nie jestem pewien jak z noclegiem, proponowali mi kiedyś znajomi, muszę sie tylko upewnić, czy to dalej aktualne.

 

Widzę, że macie mocne sprzęty - jakie prędkości planujecie rozwijać na trasie? :D

 

Jade swoim plus dwa Intrudery,maly i duzy,obydwa na springerach tak wiec szalu nie bedzie. Chcemy wyjechac wczesniej i tez bedziemy szukac jakiegos portu. Moj polski nr wysylam na PW,dzwon od niedzielnego popoludnia. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie to już dzisiaj :icon_mrgreen: My wylatujemy o 12 z radomia, Wszystkim którzy się wybierają -zaje**tego koncertu życzę :buttrock:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw byla :rolleyes: ,potem :smile: ,pozniej :rolleyes: -wszystko co potrzeba,zeby nazajutrz obudzic sie z szerokim usmiechem pomimo wielkiego kaca :icon_razz: Czad,jazda,zabawa i oby jak najczesciej :biggrin: Pzdr dla wszystkich takich klimaciarzy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...