Skocz do zawartości

Metallica w Polsce, kto jedzie?


rafi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam nareszcie bilet - zamawiałem na początku stycznia a dostałem w połowie marca. Niezły poślizg.

 

Metallica swoją drogą, ale jeszcze Iron Maiden będzie grać (chyba w sierpniu?), Sepultura też się miała jakoś pojawić.

 

 

Sie ma. Rozumiem,ze gonicie sprzetami do Chorzowa,bo jest nas tu jeszcze trzech(moze bedzie wiecej) i mamy taki plan,zeby pojechac bez zadnych autostrad(Jelcz,Oława itd...) troche wczesniej :crossy: Szukamy jakiegos normalnego miejsca dla nas i moto. Trzeba sie bedzie przespac po imprezce :flesje: :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert coraz bliżej, jak ustawiliście się po imprezie? Zmykacie do domu, czy macie jakiś nocleg nagrany?

 

Kurde jako, że jestem kierowcą to wolałbym przekimać nockę, co by na koncercie parę browarków zaliczyć :)

 

Macie jakiś ciekawy namiar na hotel/hotelik (coś niedrogiego, jakiś pracowniczy, albo coś)?

A tak w ogóle to już mnie nosi i nie mogę się doczekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Ja jadę z Tczewa, ale moto zamieniam na wesoły autobusik z ekipą 37 luda :P

 

Uwaga - duża szansa, że będę miał dodatkowy bilet na płytę do sprzedania, bo kumpel sobie noge w kolanie złamał.. Jeśli ktoś jest zdecydowany zapraszam na PW. Najlepiej jakby ktoś chciał osobiście odebrać w Tczewie/Gdańsku.

 

Pozdr :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe czy zagrają Enter Sadman -i czy po tym kawałku coś jeszcze powiem!!! :)

Jeśli bedzie tak jak w 2004 roku to zaniemówisz bez Enter Sandman: na początek Blackened potem Fuel i The four horsemen i nastepnie niesamowite Fade to Black, którtka solówka Larsa i Frantic.

Do zobaczenia w Chorzowie 28.05.2008

 

Jeśli kogoś noclegi interesują to pokój dwuosobowy w Spodku 80 zł od łba. Nie wiem czy miejsca jeszcze sa ale lokalizacja jest ok. 15 min. tramwajem od stadionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bedzie tak jak w 2004 roku to zaniemówisz bez Enter Sandman: na początek Blackened potem Fuel i The four horsemen i nastepnie niesamowite Fade to Black, którtka solówka Larsa i Frantic.

Do zobaczenia w Chorzowie 28.05.2008

 

Jeśli kogoś noclegi interesują to pokój dwuosobowy w Spodku 80 zł od łba. Nie wiem czy miejsca jeszcze sa ale lokalizacja jest ok. 15 min. tramwajem od stadionu.

 

Mam nadzieję... :wink:

Moto nawaliło więc gdzieś muszę odreagować :biggrin:

pzdr. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...