Skocz do zawartości

Pan European st 1100, moja opinia.


Rekomendowane odpowiedzi

No tak.. wiadomo .. ,że Honda to Honda a reszta to beeeeeeeeeeeee :buttrock: sam mam Honde która ma już 17 lat... i troche w dupe... dostała zapewne... ale cały czas pali i nie dziej się nic ... no prawie nic.. no ale powaznie.

jeżeli ta róznica bierze się z tzw. ZNACZKA ... to już troche jest dla mnie dziwne... bo jak dobrze czytałem opinie na temat FJR-y sa bardzo pochlebne.....

 

jeżeli okaże sie ,że faktycznie tak jest to soryyyyyyyyyyyyyy .......... ale stawiam na FJRe ...

Nosz karwa 10 tysi zróznicy rocznikowo .....a jeszcze FJR ma wieksza moc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,ze nikt nie posiada St1300 ?

 

Szkoda bo zastanawia mnie fakt

St1300 a FJR-a

rocznik dla przykladu 2003 a roznica na cenie kiela 10 tysi :biggrin:

 

Fjr - kosztuje mniej .. i zastanawia mnie skad taka roznica ..

 

 

bo FJR i ST - nowe kosztują tyle samo ( ok. 70.000 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to teraźniejsza stylistyka nie podoba mi się specjalnie i ani fjr ani pe 1300 nie są fajne z wyglądu, bmw nie lepsza, przynajmniej w tej klasie a i goldas 1800 piękny nie jest.Gdybym miał kupić nowy sprzęt to naprawdę nie wiem jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich!

Od kilku lat jeżdżę CB Seven Fifty z której jestem bardzo zadowolony. Jest to sprzet nie dośc że dynamiczny, to jeszcze absolutnie bezawaryjny. Jednak od jakiegoś już czasu męczy mnie zakup Hondy Pan European ST 1100. Może ktoś z kolegów wyraziłby opinię na temat Europy? Wiadomo że własne opinie użytkowników są bardziej wiarygodne od tych zasłyszanych i niekoniecznie fachowych. Bardzo prosze o sygnały na ten temat, ewentualnie oferty sprzedaży Europy w niezłym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...