Skocz do zawartości

stukanie -GS500e :(


Wyatt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po odpaleniu dymił, sapał, parował, kopcił...

Mimo deszczu jechało się wyśmienicie. Trasę z Kalisza do Poznania pokonałem z prędkością 70-90km/h.

Czasem przydała by się kamizelka z napisem - DOCIERAM SILNIK :buttrock: bo co poniektórzy wyprzedzali z wielkim zadowoleniem, że mają takiego szybkiego malucha.

Przyjechałem doszczętnie przemoknięty i przemarznięty.

Po przejechaniu pierwszych 170km stan oleju bez zmian, zero wycieków, zero stuków.

Gdyby nie wkręcanie się na duże obroty (na luzie lub wciśniętym sprzęgle) to było by idealnie.

Tak jak by łapał lewe powietrze. Myślę, że to kwestia gaźników. Ppodjadę do kogoś kto się na tym zna żeby spojrzał bo ciężko tak jeździć (szczególnie po mieście). Czasem też strzeli z tłumika czyli za późny zapłon.

Na pewno to nie jest kwestia przedmuchu pod głowicą.

... trzeba będzie coś tylko z tymi obrotami zrobić ale ogólnie to chodzi jak nowy

 

Ogólnie to odżyłem

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam dosyć...

Coś padło z elektryką. Coś nie łączy prawdopodobnie ale tyle tam kabli, że nie wiem co...

Styki pośniedziałe...

Była iskra, nie ma iskry. Kręcił, teraz nie chce...

Jeździł, teraz stoi...

...i musze jechać nad morze pociągiem...

 

W pizdu

 

P.S.

W Łodzi bede za tydzień w czwartek- pewnie pociągiem bo to gówno ciągle mnie wku**ia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...