Skocz do zawartości

lańcuch vaz


rafa06
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to mój pierwszy post na tym forum zarejestrowałem się gdyż chciałem ostrzec wszystkich aby nie zdarzyło im się to co mnie.

Niestety trafiłem na taki łańcuch.

Skutki przedstawię potem najpierw opowiem wszystko po koleji.

Zakupiłem cały zestaw napędowy firmy vaz do swojego gsxf

przejechałem około 200km i podczas ostrego przyspieszania z wyprzedzaniem pękł mi ten łańcuch, zablokowało koło i niestety była gleba przy około 120 i lot w rów.

Teraz domagam się odszkodowania od tej firmy ale o tym nie będe mówił.

Dowiedziałem się też że prawie cała wadliwa partia poszła na polskę oraz wschodnie niemcy w ilości około 1500szt.

Oto zdjęcia motoru po tym incydencie:

zdjcie013cp7.th.jpg

Niestety nr serii nie znam gdyż wyrzuciłem pudełko zaraz po zamontowaniu wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze Tobie nic sie nie stalo.

 

Wrecz przeciwnie, napisz jak wyglada walka z producentem. Takie informacje zawsze sa pozadane... Kto wie. ile osob mialo taki problem, komus moze to pomoc...

 

trzymaj sie, powodzenia

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż na razie kontaktowałem się z firmą i ma do mnie sam osobiście przyjechać przedstawiciel tej firmy i obgadać cała sprawę.

Na poprzednim takim zestawie przelatałem cały sezon około 18 tys km cały zestaw kupiłem z pod warszawy nie było tanio ale wziąłem bo był na miejscu i słyszałem opinie ze są bardzo wytrzymałe i sprawdziło się.

Gdy zestaw zaczynał się kończyć rozglądałem się już za nowym.

Z głupiej oszczędności (23zł pamiętam do dziś) zakupiłem drugi od niesprawdzonego sprzedawcy.

Niestety moja skąpość zakończyła się tak jak przedstawiłem wam sprawę powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw kupowałem dnia 5 listopada.

przeczytaj końcówke mojego pierwszego postu :biggrin:

 

Dodam jeszcze że firmie udało się wycofać z rynku niecałe 1 tys. szt. więc proszę was pilnujcie się aby nie skończyć tak jak ja.

 

W zwiazku z zapytaniami podaje numer do tegoż sprzedawcy 606-941-998.

 

Oczywiście do tego co sprzedaje sprawdzony towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie poinformowalem mailowo parę sklepów o tym fakcie i dostalem tego typu odpowiedzi:

witam

ma pan racje dlatego niezaleznie od kodow wycofalismy lancuchy o rozmiarze 520 vaz ze sprzedazy

to napisal

[email protected] pozdrawiam wszystkich i nie kupujcie VAZ niezaleznie od kodow to wasze życie jest zagrożone a oni kieszenie mają pelne kasy i mają nas w dup.....

 

 

 

 

ps na stronie producenta nie ma o tym nic napisane prosilem tlumacza o przejrzenie strony www.vaz.com.br

Edytowane przez rafa06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...