Skocz do zawartości

Moto-Rower cross


Rekomendowane odpowiedzi

Podziękował :icon_rolleyes:

Za tyle to nie kupisz nowego porządnego roweru do DH :icon_biggrin:

 

Jak zresztą producent itp zakładał to ma być raczej alternatywa dla rowerzystów DH, Dual itp. Coś lekkiego do streetu i do lasu co by na torze Bordercrossowym czy dualowym fajnie polatać :crossy:

Podejrzewam ze motocyklista mogłby być nieco niezadowolony :icon_razz: ale ja osobiście chciałbym mieć coś takiego ale oprocz tego oczywiście normalny motor bo to to byłby tylko taki bajerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to nie kupisz nowego porządnego roweru do DH :biggrin:

 

Jak zresztą producent itp zakładał to ma być raczej alternatywa dla rowerzystów DH, Dual itp. Coś lekkiego do streetu i do lasu co by na torze Bordercrossowym czy dualowym fajnie polatać :crossy:

Podejrzewam ze motocyklista mogłby być nieco niezadowolony :) ale ja osobiście chciałbym mieć coś takiego ale oprocz tego oczywiście normalny motor bo to to byłby tylko taki bajerek

 

 

Dla mnie ponad 6000$ tu dużo za dużo. Za ten hajs mogę mieć: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NEW-2007-YA...1QQcmdZViewItem + acrapović

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wole Yz 450F :cool:. Jak już ktoś wspomniał rower rowerem a motor motorem, nie rozumiem pojęcia motorower w tym wypadku, cały czas myśle że moto-rower to motor z pedałami choć to nazewnictwo zdaje się że dotyczy także motocykli o poj. do 50cc, a to zdaje się motor w każdym calu tylko że lżejszy i brzydszy niż rasowy cross, na dodatek o poj przekraczającej 50cc. Generalnie uważam to za ciekawy pomysł aczkolwiek dziwaczny troszke, gdyby tak miały wyglądać nowe crossy to bleeee. Puki co to chyba nic bym tak nie chciał jak Yz 250F 2008 ehhhhh.

 

Pozdro.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...