Skocz do zawartości

20 KWIECIEŃ 2oo8 - Podkarpacie - Czestochowa


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mycior powracając do zamkniętego tematu Częstochowa nie chodziło mi aby zaistnieć tylko dowiedzieć się kto jedzie,czy załatwiać jakiś kemping we własnym interesie czy też coś będzie załatwione itp...to takie typowo techniczne ale i tak wg mnie pogoda skoryguje wszystko.Trzymam kciuki aby była dla nas jak najlepsza :icon_biggrin:

 

Aaa ok, tylko poprostu musisz konkretnie załozyć temac ze dotyczy noclegu czestochowy,bo tak to poprostu ,bez konkretu to robi sie drugi temat o tym samym. Temat zmodyfikuje i odblokuje.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

wybiera się ktoś do Częstochowy trochę wolniejszym tempem niż grupa kolegi MYCIORA :wink:

Jeśli zdążę w tym tygodniu kupić kilka niezbędnych dla siebie i dziewczyny rzeczy i dopisze pogoda to planujemy wyjechać w niedzielę rano- tempo 80-110 km/h (momentami może troszkę szybciej jak nie będzie mocno wiało :lalag: ). Nie wiem jeszcze czy jechałbym tak aby zdążyć na paradę czyli na 10 czy bezpośrednio na 12 na mszę- wtedy nie trzeba by było tak wcześnie wyjeżdżać ;)

Jeśli byłby ktoś chętny to fajnie bo zawsze raźniej jechać w grupie :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze te predkosi jakei podałem to sa do ustsalenia.Lecimy takim tempem jakim moze jechać nasłabszy z nas,jednak nie chcelibysmy schodzić ponizej 100 - bo to męka (na tego typu sprzetach) jechąc 260 km 5h,albo i wiecej.

Z tego co mi wiadomo to z D-cy bedize tez jakaś grupka co leci w niedizel rano i mają tempo 80-110, wiec mysle ze spokojnie dacie rade.Jak cos sie wywiem wiecej to wrzuce info.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy takim tempem jakim moze jechać nasłabszy z nas,jednak nie chcelibysmy schodzić ponizej 100 - bo to męka (na tego typu sprzetach) jechąc 260 km 5h,albo i wiecej.

 

 

Dlatego wolę podróżować w trochę wolniejszej grupie podobnych, ewentualnie sam, bo również nie mam zamiaru się męczyć :biggrin: jadąc szybko jak na moje umiejętności/mozliości sprzętu. Zresztą powyżej 120 pęd powietrza staje się nieprzyjemny, a to ma być przede wszystkim przyjemny wyjazd a nie gonienie z czasem ;)

Z tego co mi wiadomo to z D-cy bedize tez jakaś grupka co leci w niedizel rano i mają tempo 80-110, wiec mysle ze spokojnie dacie rade.Jak cos sie wywiem wiecej to wrzuce info.

Dzięki.

pozdrawiam

Edytowane przez wadir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę podróżować w trochę wolniejszej grupie podobnych, ewentualnie sam, bo również nie mam zamiaru się męczyć :biggrin: jadąc szybko jak na moje umiejętności/mozliości sprzętu. Zresztą powyżej 120 pęd powietrza staje się nieprzyjemny, a to ma być przede wszystkim przyjemny wyjazd a nie gonienie z czasem ;)

 

Dzięki.

pozdrawiam

 

Czesc

tez mam zamiar jechac troszke wolniej bo mam narazie niewielkie umiejetnaosci w dalekich podrozach moze sie dogadamy i pojedziemy razem, tylko proponuhe wyjechac tak jak jest to zaplanowane czyli o 6 z rzeszowa (spod lidla) im wczescniej tym dłuzej odpoczniemy w Czestochowie. Na poczatku mozemy jechac wszysc razem a wczasie drogi mozemy troszke zwolnic i pojechac za nimi.

Ale to najlepiej ustalic na miejscu :bigrazz:

 

A tak na uboczy kto jedzie z rzeszowa w niedziele o 6 :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to grupa Tarnobrzeg leci w niedziele rano ok 7 start z Orlena (pod grzybem) przez Jędrzejów. Będzie nas ok 20 motocykli, a może i nawet więcej, o ile pogoda dopisze. Prędkość przelotowa myślę że nie będzie bardzo wyśrubowana :smile: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do konkretów to tak wstępnie to

z RZESZOWA o 6 rano w niedziele zbiórka na LIDLU przy wylotówce z RZ

 

z Dębicy o 6:30 rano w niedziele zbiórka na obwodnicy - BBC/Mc

 

z Tarnowa o 7:15 rano w niedziele zbiórka na obwodnicy - ORLEN przed wojniczem

 

Na tym ORLENie wszyscy tankuja pod korek,żeby nie stawac co 30 km bo komus się paliwo kończy.Następne tankowowanie przed samą Częstochową.

 

Jesli ktoś jedzie np z Przemysla - to musi sobie tak to wykalkulowac aby kolo 6 był na LIIDLU w RZ.

Dębica czeka na Rzeszów i leci razem.Kolejne spotkanie to Tarnów godzina 7. Następne spotkana juz na trasie,ale bez konkretnych miejsc postojowych.

Co do samych predkosci to chyba bedą 2 grupy,albo nawet 3 ;) bo z teog co mi wiadomo to Dębica nie moze sie zjednoczyć.Jedni chcą jechac 80-100 i na Mielec, inni chcą jechać 110 -150 i A4 do katowic ,a jeszcze inni chcą jechac w sobote.Ci co chcą jechać 80-100 prawdopodobnie muszą wyjechac raczje wczeniej,ale to juz sami zainteresowani sobie ustalą.

To o czym ja mowie to jazda własnie 110-150 oczywiscie w miare mozliwosci najslabszego który chce leciec z nami i lecimy A4.Zastanawiamy sie jeszcze czy leciec do samych katowic, bo na likendzie kumpel jechał na moto do Wrocka i mowi ze A4 to całkiem porazka i jezcze 13 zł od moto za cały odcinek.Po drugi jest tyle remontów ze tłuk sie za puszkami i to 90-100 km/h .

 

 

Jestem tu nowy i nie mogę sie połapac troche w temacie i moje pytanie czy leci ktoś z Rzeszowa w sobote z prędkością około 120 km/h. Zeby razem smignąc i jakies noclegi załatwić - czy juz moze temat ruszony ?

 

 

Pytałem o noclegi 65 zł w Domu Pielgrzyma ale trza by im jak jaszybciej dac znać (troche drogo) i pole namiotowe 25 zl z motórem i 20 bez + 20 za plecak.

Edytowane przez Piszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i nie mogę sie połapac troche w temacie i moje pytanie czy leci ktoś z Rzeszowa w sobote z prędkością około 120 km/h. Zeby razem smignąc i jakies noclegi załatwić - czy juz moze temat ruszony ?

Pytałem o noclegi 65 zł w Domu Pielgrzyma ale trza by im jak jaszybciej dac znać (troche drogo) i pole namiotowe 25 zl z motórem i 20 bez + 20 za plecak.

Pisałam że jadę w sobotę z Krosna możemy się gdzieś spotkać np.Pilzno i razem śmignąć zarezerwowałem nocleg1 pokój 40 za twarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc po dociekłym przeszukaniu co i jak zczaiłem baze co sie dzieje teraz jak nie pojade tam w sobote z kolegą (jak ktos chetny zapraszam) to dołoncze do was w niedziele Pozdro i do zobaczyska na drodze :biggrin:

Edytowane przez Pa']['yK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to grupa Tarnobrzeg leci w niedziele rano ok 7 start z Orlena (pod grzybem) przez Jędrzejów. Będzie nas ok 20 motocykli, a może i nawet więcej, o ile pogoda dopisze. Prędkość przelotowa myślę że nie będzie bardzo wyśrubowana ;) :D

Na razie mam w planie start w sobotę i dołączenie do grupy pod Częstochową na nocleg. Ale jak pogoda w sobotę nie wypali, do chętnie do Was dołączę w niedzielę w Tarnobrzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...