Skocz do zawartości

20 KWIECIEŃ 2oo8 - Podkarpacie - Czestochowa


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może trzeba zrobić trasę dwudniową do Częstochowy.

Program organizatora może nie bardzo bogaty, ale rozwojowy.

 

http://www.mlodzi-mlodym.pl/impreza_motocyklowa.php

 

??????????????????

meander

 

Piękna sprawa, warto rozważyć na szerszym forum. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy zainteresowani musimy pamiętać że takich jak my jest co najmniej kilkaset, albo kilka tysięcy motórzystów, więc trzeba działać szybko, żeby zabukować jakieś znośne miejsce do spania, bo pogoda może nie rozpieszczać.

Napiszcie jeżeli macie jakieś namiary.

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam! ja myslę również nad tym wyjazdem, ale na dzień dzisiejszy nie mogę powiedzieć czy pojadę i na ile procent. Myślę że po 10 kwietnia już będę konkretniej wiedział, więc jak tylko pojadę to napewno się dołączę do Was ! pozdrawiam ! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe info w pierwszysm poście, tutaj tylko konkrety.

 

Co do konkretów to tak wstępnie to

z RZESZOWA o 6 rano w niedziele zbiórka na LIDLU przy wylotówce z RZ

 

z Dębicy o 6:30 rano w niedziele zbiórka na obwodnicy - BBC/Mc

 

z Tarnowa o 7:15 rano w niedziele zbiórka na obwodnicy - ORLEN przed wojniczem

 

Na tym ORLENie wszyscy tankuja pod korek,żeby nie stawac co 30 km bo komus się paliwo kończy.Następne tankowowanie przed samą Częstochową.

 

Jesli ktoś jedzie np z Przemysla - to musi sobie tak to wykalkulowac aby kolo 6 był na LIIDLU w RZ.

Dębica czeka na Rzeszów i leci razem.Kolejne spotkanie to Tarnów godzina 7. Następne spotkana juz na trasie,ale bez konkretnych miejsc postojowych.

Co do samych predkosci to chyba bedą 2 grupy,albo nawet 3 :evil: bo z teog co mi wiadomo to Dębica nie moze sie zjednoczyć.Jedni chcą jechac 80-100 i na Mielec, inni chcą jechać 110 -150 i A4 do katowic ,a jeszcze inni chcą jechac w sobote.Ci co chcą jechać 80-100 prawdopodobnie muszą wyjechac raczje wczeniej,ale to juz sami zainteresowani sobie ustalą.

To o czym ja mowie to jazda własnie 110-150 oczywiscie w miare mozliwosci najslabszego który chce leciec z nami i lecimy A4.Zastanawiamy sie jeszcze czy leciec do samych katowic, bo na likendzie kumpel jechał na moto do Wrocka i mowi ze A4 to całkiem porazka i jezcze 13 zł od moto za cały odcinek.Po drugi jest tyle remontów ze tłuk sie za puszkami i to 90-100 km/h .

 

Trase ustalimy taką jak zadecyduje większość - sugestie mile widziane.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

z miłą checia sie doczepie w rzeszawie tylko niewim czy dam rade moim motórkiem zadazyc za wami mam gs500 i jeszcze niejechałem az tak daleko :D

 

ale z wasza pomoca pewnie sobie poradze i mam zamiar sie doczepic do dych co jada <100 bo niemam zamiary katowac motórka :icon_mrgreen:

 

mam nadzieje ze pogoda dopisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zastanawiamy sie jeszcze czy leciec do samych katowic, bo na likendzie kumpel jechał na moto do Wrocka i mowi ze A4 to całkiem porazka i jezcze 13 zł od moto za cały odcinek.Po drugi jest tyle remontów ze tłuk sie za puszkami i to 90-100 km/h .

 

Ja to jestem kumpel MYCIORA :biggrin: respect :icon_razz: :crossy:

 

Jęśli chodzi o przejazd A4 to żadna rewelka, przed samymi bramkami remont z 10 km i strasznie wąsko oraz koleiny. Jedzię sie z Tirami 70 km/h :banghead:

 

Wjazd i wyjazd płatny po 6,50, sama autostrada to też jakieś nieporozumienie bo co chwila remont i przeweżenie, dziury, podłużne pęknięcia zalane strasznie śliską smołą :banghead:

 

Proponuję przed Krakowem odpić w Bochni na Nową Hutę, i skierować sie na Olkusz i w Dąbrowie Górniczej na trasę E 75 i do Częstochowy.

 

Jechałem trasą do Olkusza na jesieni i już byl tam położony nowy dywanik i kończyli remont więc już powinno być git do tego czasu.

 

Kawałek trzeba będzie przez miasto ale to niedzielny poranek i wszystki krakusy śpią :bigrazz:

 

Będzie mniej kliometrów i taniej bo odpadnie wjazd na autrostrade.

 

Co wy na to?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

z miłą checia sie doczepie w rzeszawie tylko niewim czy dam rade moim motórkiem zadazyc za wami mam gs500 i jeszcze niejechałem az tak daleko ;)

 

ale z wasza pomoca pewnie sobie poradze i mam zamiar sie doczepic do dych co jada <100 bo niemam zamiary katowac motórka :lalag:

 

mam nadzieje ze pogoda dopisze

 

To znaczy że będzie ekipa która pojedzie <100 ? Bo jeśli tak, to ja się chętnie dołączę i jednak pojadę motocyklem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem kumpel MYCIORA :smile: respect :icon_razz: :flesje:

 

Jęśli chodzi o przejazd A4 to żadna rewelka, przed samymi bramkami remont z 10 km i strasznie wąsko oraz koleiny. Jedzię sie z Tirami 70 km/h :banghead:

 

Wjazd i wyjazd płatny po 6,50, sama autostrada to też jakieś nieporozumienie bo co chwila remont i przeweżenie, dziury, podłużne pęknięcia zalane strasznie śliską smołą :banghead:

 

Proponuję przed Krakowem odpić w Bochni na Nową Hutę, i skierować sie na Olkusz i w Dąbrowie Górniczej na trasę E 75 i do Częstochowy.

 

Jechałem trasą do Olkusza na jesieni i już byl tam położony nowy dywanik i kończyli remont więc już powinno być git do tego czasu.

 

Kawałek trzeba będzie przez miasto ale to niedzielny poranek i wszystki krakusy śpią :bigrazz:

 

Będzie mniej kliometrów i taniej bo odpadnie wjazd na autrostrade.

 

Co wy na to?

 

Pozdro

 

Jestem za, podobno jadąc nie po autostradzie jedzie sie tylko 15min dłuzej więc chyba nie ma różnicy a 13pln na paliwo można przeznaczyć.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycior powracając do zamkniętego tematu Częstochowa nie chodziło mi aby zaistnieć tylko dowiedzieć się kto jedzie,czy załatwiać jakiś kemping we własnym interesie czy też coś będzie załatwione itp...to takie typowo techniczne ale i tak wg mnie pogoda skoryguje wszystko.Trzymam kciuki aby była dla nas jak najlepsza :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...