Skocz do zawartości

Gadżety VROC


wojtaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Wracam do życia :icon_rolleyes: i na forum .Chcę odświeżyć temat naszywek jeśli są chętni proszę dopisywać sie do tego postu , kto i ile sztuk , zbiorę zamówienia i w zależności od ilości potargujemy cenę ok 12 do 18 zeta. Do wiosny jeszcze troszkę czasu zostało więc zdążymy , a im więcej tym będzie taniej.

 

no to bywajta z Nowym Rokiem i do zobaczyska gdzieś na trasie :icon_razz: ;)

Waldi

 

Witam WWaldi jestem chętny na naszywke szt 2 jak coś to dawaj znać . Pozdrawiam :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Wracam do życia :icon_twisted: i na forum .Chcę odświeżyć temat naszywek jeśli są chętni proszę dopisywać sie do tego postu , kto i ile sztuk , zbiorę zamówienia i w zależności od ilości potargujemy cenę ok 12 do 18 zeta. Do wiosny jeszcze troszkę czasu zostało więc zdążymy , a im więcej tym będzie taniej.

 

no to bywajta z Nowym Rokiem i do zobaczyska gdzieś na trasie :icon_exclaim: :)

Waldi

 

Witam, poproszę o 2 sztuki naszywek.

 

Podaj namiary do przelewu na PW.

 

pozdro Kosin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na dzień dzisiejszy naszywek już nie ma. Właśnie dlatego proszę o info kto i ile jeszcze chce naszywek. Jak uzbieram jakąś konkretną ilość to zamówię. Jak już wspominałem cena zależy od ilości. Tak więc pisać kto ile chce. Zamówienia zbieram do końca stycznia i później powiem na kiedy i za ile.

 

Na dzień dzisiejszy:

 

Kosin szt. 2

Czaki38 szt.2

 

Co się tyczy przeróbki na pasek to ostro się za to teraz zabrałem. Jak będą wyniki zapodam fotki.

pozdrawiam

Waldi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWITAŁ

Dawno mnie nie było panowie.

Ja wiem,że Wojtaq pewnie działa w tej sprawie jak to on.Ale jeśli dobrze pamiętam to jeszcze nie jest uregulowane z nim za tamte znaczki.

Ale nie twierdzę,że nie miałbym ochoty na nowe znaczki :icon_mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...