Skocz do zawartości

Gadżety VROC


wojtaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać!

 

Koledzy, założyłem temat ponieważ zostało trochę znaczków VROC, które mogę dowolnie rozdysponować w/g waszego uznania. Może być i tak, że nowi VROC będą chcieli się obszyć lub oklepać, więc dostęp do błyskotek jest, jak na patelni. Jeśli macie życzenia napiszcie tu lub na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie;

 

Od kilku dni zarejestrowałem się na forum. Tak sobie czytam i przeglądam i myslę troche mało na temat Classiców Kawasaki. Sam ujeżdzam od 4 lat VN 800 CLASSIC i nie wiedziałem, że jest coś takiego jak wasza grupa VROC. Prosze napiszcie czy mogę do Was dołączyć, a jeśli tak to jak to uczynić. Na jakich zasadach dziala VROC. Kurczę ale się cieszę, że są podobi do mnie maniacy VN-ów. Wszedzie dookoła Yamachy, Suzuki że nie wspomnę o H-D. Myślałem sobie dlaczego tak mało jest szalenców na VN-ach.

Aż tu naglę miód na moje sercę.

Serdecznie Was pozdrawiam

---AL---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapłacenia???

Czyli ja tez mógłbym kupić taki znaczek??? :biggrin:

Chetnie zamawiam i znaczek i naszywkę, a także nalepkę na szybę jezeli takowa jest. :icon_evil:

Nawet chętnie zapłacę!!!!!!!!!!!!!!!!

Już nie mogę usiedzieć na du.......e.

Cholera co z tą pogodą. Dajcie trochę wiosny.

Ja kocham jeździć. :crossy:

Pozdrawiam

:icon_evil: :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, bracia i siostry we wspólnej pasji! Wróciłem z emigracji wewnętrznej i śpieszę was uspokoić, że nie zapomniałem o kasie, która tymczasem obrasta w tłuszczyk mocą słusznych odsetek :-) Lecz dajcie zgredowi odsapnąć, bym mógł wyliczyć i przekazać szanownemu koleżeństwu ile i jak. Jakieś raptusy i pistolety z was, a ja powoli, raz i dłużej... No, bywajcie z Nowym Rokiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie.

 

Wracam do życia :icon_question: i na forum .Chcę odświeżyć temat naszywek jeśli są chętni proszę dopisywać sie do tego postu , kto i ile sztuk , zbiorę zamówienia i w zależności od ilości potargujemy cenę ok 12 do 18 zeta. Do wiosny jeszcze troszkę czasu zostało więc zdążymy , a im więcej tym będzie taniej.

 

no to bywajta z Nowym Rokiem i do zobaczyska gdzieś na trasie :crossy: :crossy:

Waldi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...