Skocz do zawartości

Motocykl,skuter z Włoch-rejestracja po 25.12.2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak wiadomo po 25grudnia zmieniaja się przepisy co do rejestracji pojazdu sprowadzonego z UE.

Jeśli mamy pojazd z Niemiec -to potrzeba dwie części dowodu-Fahrzeugschein i Fahrzeugbrief.

Jakie muszą być dokumenty jeśli sprowadzamy skuter-motocykl z Włoch?

Wystarcza dwa dokumenty?

pierwszy-Wydany przez republica Italia-Ministero dei Trasporti e della Navigazione (Carta di circolazione)-wbite pieczątki Annullato czyli wycofany tam z ruchu

i druga karkta-formatu A4 z ostatnim włascicielem pojazdu we Włoszech-chyba to wymeldowanie włoski-certificato di proprieta

 

Czy ktos z Was rejestrował ostatnio pojazd z Włoch?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam podobne pytanko jesli chodzi o sprowadzone bzyki z UK?

Czy ktos kto ma doswiadczenie w sprowadzaniu moto z UK moglby mi powiedziec gdzie sie udac, co i ile oplacic zeby przygotowac rzetelnie motocykl do rejestracji? Bede ogormnie wdzieczny... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

CZe Piotr 123 , jestem przed rejestracja swojej Africi . Sprowadzona z Włoch , dostałem dowód rejestracyjny oraz akt własnosci do tego dochodzi rachunek i badania techniczne , oczywiście dok. włoskie muszą być przetłumaczone . Pozdro . :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć,

 

chcę kupić r1 przywiezioną z wloch. Poza dokumentami które wymieniliście wyżej jest coś jeszcze niezbędne do rejestracji? Czy umowa K-S jest niezbędna czy zarejestrują bez niej? Jak ktoś przywozi moto z Włoch to piszę ewentualną umowę z nim, czy z makaronem którego nie widziałem na oczy, - czyli jakby fikcyjną umowę?

Podsumowując: co muszę mieć od handlarza (prywatnego nie firmy)?

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szukałem, naprawdę! jakbym znalazł to nie pytał bym w tym wątku przeciez... Sorka i dzięki.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...