Skocz do zawartości

allegro, musze sprzedać czy nie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zwróciłem sie o zwrot prowizji , nie chciałem jej zapłacić, bo po co, skoro nie sprzedałem motoru. Tyle błędów ile zrobiłem po drodze nikt chyba nie zrobił. napisałem do kupującego, jeśli nie uda sie tego wyjaśnić sprzedam mu ten skuter za tą cene. Nie wiedziałem że allegro coś bedzie chciało od kupującego.Nie chciałem nikogo oszukać i nie oszukam. pozdrawiam i wesołych świąt życzę. szkoda słów na to co ja narobiłem.

ukasz zachowaj dla siebie teksty typu gnojek i cfaniaczek, bo nie powinieneś tak mnie nazywać, poniosę konsekwencje tego co zrobiłem a Ty możesz komentować moje zachowanie ale nie mnie.

Edytowane przez kuba_195
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bezczelny Kuba i tyle. Brak Ci charakteru najwyraźniej.... Powinienieś być szczęśliwy, że gość którego perfidnie oszukałeś odpuścił. To co zrobiłeś później jest poniżej wszelkiej krytyki... Porażka na maksa.

Zastanów się nad sobą.

 

Ps. Mam nadzieję, że zdrowo bekniesz za te krętactwa.

 

Nie powinienem tego pisać przed świętami ale nie mogłem się oprzeć, patrząc na takie zachowanie...

Edytowane przez Gab.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróciłem sie o zwrot prowizji , nie chciałem jej zapłacić, bo po co, skoro nie sprzedałem motoru. Tyle błędów ile zrobiłem po drodze nikt chyba nie zrobił. Nie wiedziałem że allegro coś bedzie chciało od kupującego.

 

Dzialasz od dawna na Allegro, troche sprzedales, zasady znasz i nie sciemniaj na Forum bo tu nie przedszkole. Moto nie sprzedales z wlasnej inicjatywy to sie nie dziw ze ci prowizje dolicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Komentarz został wystawiony przez rudzika "Za dwustronnym porozumieniem ustalilismy jednak odstąpienie od transakcji. Ja tak bardzo nie potrzebuję, kolega też prosił o nie kupowanie ze względów osobistych. Tak więc osiagneliśmy porozumienie i kompromis. zawsze się można dogadać "

 

 

Wiec teraz nie ma o co walczyc .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sprawa zamknięta. Wszystkie "baty" przyjąłem na siebie, wyjaśniłem wszystko w allegro, zrobiłem wszystko (tak mi sie wydaje) żeby sprawa się zakończyła bez konsekwencji, dla mnie i dla kolegi. Teraz będe bardziej uważał na to co robię, i wielki szacunek dla "rudzik6" za wszystko. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sprawa zamknięta. Wszystkie "baty" przyjąłem na siebie, wyjaśniłem wszystko w allegro, zrobiłem wszystko (tak mi sie wydaje) żeby sprawa się zakończyła bez konsekwencji, dla mnie i dla kolegi. Teraz będe bardziej uważał na to co robię, i wielki szacunek dla "rudzik6" za wszystko. pozdrawiam

bez konsekwencji dla kolegi powiadasz? a jakie to niby on konsekwencje miałby ponieść?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...