Skocz do zawartości

Blokowanie sporta


Dawid22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poczytałem troche i, moim zdaniem wygląda to tak " co mi doradzicie zablokowac czy nie , porady po co blokowc kup słabszy pojeżdzisz kupisz mocniejszy ,ale ja chce mocny tylko zblokowany. Jak chcesz super sporta to kup nikt ci nie doradzi czy to dla ciebie za dużo mocy czy nie ,wszystko zależy od ciebie jak będziesz korzystał z tego co masz pod tyłkiem i w KASKU to drugie wazniejsze można wsiąsć na buze i jezdzic do okoła swiata bez dzwona ,można wsiąść na skuterka i rowalic sie na pierwszych swiatłach to tylko zależy od ciebie , z innej strony uważam że zakładjac kask cos nam sie dzieje z szarymi komórkami chyba się cos odłącza bo mamy dziwne zachowania które potem u innych krytykujemy. Wracając do tematu kupujac wersje zdławiona najlepiej pytac u dilera jak były dławione te konkretne modele mot czasami jest to droga sprawa oddławienie czasami sa to proste blokad (gsx 600f kryzy między gaznikiem a silnikiem) jeśli chcesz to sam zrobic znajdz najprostszy sposób i najtańszy a jednoczesnie taki zeby odblokowanie wymagało troche pracy dłuzej pojezdzisz na zblokowanym moim zdaniem kup taki sprzet na któty cie stać nie finnsowo psychicznie i tak nie bedziesz jezdzi 1 do końca zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, pozwolę sobie wznowić temat, gdyż nic nie weryfikuje lepiej jak życie i podpytam, ponieważ jestem strasznie ciekaw tej historii:

 

Dawid22 trochę upłynęło czasu powiedz czy zakup (jeśli kupiłeś) CBR'y był dobrą decyzją, czy można powiedzieć że nauczyłeś się na niej jeździć, czy były gleby (w tym spore koszty naprawy) i te wszystkie inne obawy o których Ci bardziej doświadczeni koledzy pisali.

 

Mam nadzieję, że mogę liczyć na szczerą odpowiedź.

Oczywiście zakładam subiektywne odczucia, zważywszy że kupiłeś (jeśli kupiłeś) upragniony motocykl, a jak to z takimi zakupami jest wiele jest człowiek kosztem ich znieść bo się w końcu je kocha :)

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...