Skocz do zawartości

Alpinestars SP-2 - ile daliscie? i jakie kolory


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niedlugo bede mógł sobie zamówic u mojego znajomego niestety ale tylko max. 3 pary rekawic Alpinestars sp2 w okazyjnej cenie jak na nasze polskie /niemieckie warunki.

 

Jedną pare biore dla siebie ale zastanawiam sie za ile mozna byłoby sprzedać ten model na allego i jakie kolory zamówic aby łatwo zeszły.

 

Zaznaczam że są zupełnie nowe, orginalnie zapakowane.

 

ps. słyszeliscie aby byl u nas dostepny kask shoei xr-1000 w wersji malowania pod Hayabuse?

 

ps. czy apliny sp-2 2007 bede sie czyms rózniły od sp-2 2008 ? jakaś zmiana designu. Pytam bo nie wiem czy nie brać dopiero po nowym roku jak bedą dostawione 2008 ??

 

pozdrawiam i dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item280650297_rekawi...stars_sp_2.html

 

ktos wystawil za 249 zl i brak chetnych.

 

Daj znac po ile mozesz je miec a napisze, Ci czy warto czy nie :buttrock:

I dam znac po ile ja bym Ci mogl zalatwic nowe, wszystkie rozmiary i kolorki.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołóż do sp1 ciut lepszy model i wiecej ochraniczy

jak cos mam dojsce do tanich rzeczy alpiny ja za te rekawice zaplacilem jakos chyba 250zł dokładne za sp1 o takie

 

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...products_id=809

 

pzdr

 

 

Jak 250 to nie takie tanie :icon_mrgreen:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze to naprawde malą kase dałeś, mozna wiedziec gdzie tak tanio ???

 

A temu te sp2 mogly nie zejść przez to że rozmar "S". Ja kiedyś na allegro kupiłem swoje sp2 za 200 zł -naprawde okazyjna cena. Koles wczesniej je wystawiał za 220 zł i mu nie zeszły az sam sie dziwiłem czemu ? Ludzie chyba wolą iść do sklepu i dać sie ograbić na kilka stówek różnicy niż dobrze poszukać i zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm .. widzialem edycje SP1 na 2008 - jest troche zmieniona .. jak dla mnie to za duzo białego w tych rekawicach .. podobaja mi sie bardziej wersja 2007 bo nie są takie oczoje*ne .. i bardziej od sp2 ..

 

teraz pozostaje jeszcze tylko przymierzyć w Yamaszce bo maja alpiny ... :) jak ja wszystko bedzie git to pewnie na wiosne wystawie 2 pary na allegro .. po przystępnej cenie :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem za SP-2 dwie stowki, nawet sie chwalilem tutaj chyba. Nie spodziewaj sie kokosow z tego modelu do 2007, bo juz wszedl nowy na 2008. Zreszta zobacz TUTAJ. SP-2 mozna juz kupic za 50$ co daje jakies 130 zl, a sporo handlarzy z allegro sprowadza towar wlasnie z USA. Krotko mowiac niedlugo powinny byc jakies obnizki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem za SP-2 dwie stowki, nawet sie chwalilem tutaj chyba. Nie spodziewaj sie kokosow z tego modelu do 2007, bo juz wszedl nowy na 2008. Zreszta zobacz TUTAJ. SP-2 mozna juz kupic za 50$ co daje jakies 130 zl, a sporo handlarzy z allegro sprowadza towar wlasnie z USA. Krotko mowiac niedlugo powinny byc jakies obnizki.

 

+ 30 wysylka + jak bierzesz wiecej to clo i podatek.

Na bank nie wyjdzie to 50 dolców z wysylka do PL.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coz z tego? Cena za przesylka jest taka, jaka byla, ale cena samego towaru spada. Jak towar u producenta jest tanszy, to u sprzedawcy tez bedzie tanszy. Tak powinno byc normalnie. Prawda jest taka, ze z rzeczami alpiny to w Polsce nigdy nic nie wiadomo. Na przykladzie koszulek - w Ameryce 15$, a u nas ciagle po 90 zl, a bluzy po 250-300...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coz z tego? Cena za przesylka jest taka, jaka byla, ale cena samego towaru spada. Jak towar u producenta jest tanszy, to u sprzedawcy tez bedzie tanszy. Tak powinno byc normalnie. Prawda jest taka, ze z rzeczami alpiny to w Polsce nigdy nic nie wiadomo. Na przykladzie koszulek - w Ameryce 15$, a u nas ciagle po 90 zl, a bluzy po 250-300...

 

No i dalej nie rozumiesz co ? :flesje:

 

Po pierwsze cena za wysylke nie jest taka sama tylko wzrasta. Do każdego przedmiotu trzeba pare dolców doliczyć. Wychodzi tutaj bardzo różnie. Mozna liczyc na male discounty (zniżki).

 

(Dział to mniej wiecej tak - 1 koszulka wysylka 15 $+ kazda natepna dodatkowe 10 dolców. <- taki przyklad. )

 

I teraz dalej -

 

Koszulka od 15 do 20 dolarów + wysyłka 1 sztuki bedzie za zwykłą paczke bez expressa 15 dolarów. (Idzie do 14 dni)

Razem daje to - 15 dolarów koszulka + 15 $ wysylka x 2.45 $ = 74 zł.

 

Jak kupi więcej to - większa wysylka + 3,5% cła + 22% vat. Co najlepsze VAT placi sie od towaru i wysylki lacznie a nie za sam towar.

Czyli koszulki 100 $ + wysylka 60 $ i VAT placisz od 160 dolarów.

 

+ jeszcze trzeba dodać jakąs marże.

 

A jak ma sklep i placi podatki i musi dac wyplate ?

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Dział to mniej wiecej tak - 1 koszulka wysylka 15 $+ kazda natepna dodatkowe 10 dolców. <- taki przyklad. )

To zly przyklad, bo tak nie jest. Cena za przesylke kazdej nastepnej koszulki nie jest stala. To jest tak samo, jak w Poczcie Polskiej. PRZYKLADOWO: za paczke 1 kg zaplacisz 8 zl, za 2 kg 16, ale za 3 kg juz nie zaplacisz 24 tylko np. 19. Cena przesylki owszem wzrasta, ale wartosc wzrostu ceny za przesylke jest za kazda sztuka co raz mniejsza, ewenutalnie przy bardzo duzej wadze juz sie nie zmniejsza. Inny przyklad: na ebayu za przesylke jednej pary rekawic do Polski gosc liczyl 30$, a za piec par nie liczyl 80 tylko 47$.

 

Oczywiscie Twoje obliczenia sa prawdziwe, ale bez sensu, bo zaden sprzedawca/handlarz nie sprowadza z USA ani jednej koszulki, ani takiej ilosci, ktorych wartosc wyniesie 100$ (orientacyjnie 6-7 sztuk). Jesli ktos zajmuje sie takim handlem to sprowadza kilkaset sztuk, a wtedy staje sie to co raz bardziej oplacalne. Poza tym nie wiem o jakim sklepie mowisz, bo ja pisalem o sprzedawcach z allegro. Bynajmniej ja sie jeszcze ze sklepem z ubraniami Alpiny w Polsce nie spotkalem.

 

Mozna liczyc na male discounty (zniżki).

Dzieki za przetlumaczenie, bo bym, kurde, nie wiedzial o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...