Jump to content

Licznik KTM EXC


Recommended Posts

Witam wszystkich motocyklisotów, moje pytanie dotyczy funkcji licznika w motocyklu KTM EXC w tych nowszych tj powyzej chyba 2003r sa takie liczniki nie typu rowerowego, tylko taki wiekszy, podłużny, świeci na pomarańczowo, wszystkie funkcje są opisane w książce, ale jest też wymieniona prędkość max, ponadto jak sie włącza ten licznik to jest taki reset ze wszsytkie funkcje sie uaktywniają zapalając sie tak jak reset (88888) no i są tam odo tr1 tr2 itd i jest też MAX i WS-domyslam sie ze to jest srednica koła-standardowo jest '21-akurat jak sie ustawia wiem, i nie wiem jak je uaktywnic, czy mógłby ktoś pomóc w tej kwestii?

Głównie chodzi mi o tą maksymalną predkosc.

Przyciski w nim to O, +, -

P.S w książce nie doczytałem jak to zrobic - przynajmniej w mojej nie ma o tym.

 

 

z góry dziekuje za pomoc

pozdrawiam. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...