Skocz do zawartości

RX-8


mag*magic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde nie jest to pocieszajace ale i tak mnie nadal kusi. tzn nie boje sie az tak o silnik ze mi sie skonczy czy cos w tym stylu typu wyekspluatuje bo poszukam sobie funke naprawde zadbana z przebiegem smiesznym np. ok 5-10 tys :flesje: ale raczej to spalanie itd. no coz jak nie to postaram sie ustosunkowac jakos do celicy. ale mialem ostatnio mazde 3 z usa no i poprostu majstersztyk ;) zakochalem sie wiec sadzilem ze rx-8 to bedzie kosmos a tu prosze jakie rozczarowanie po przegladnieciu opinii 4umowiczow. :crossy:

 

a i jeszcze jedno: to dla czego w 2003 silnik z rx-8 dostal miano najlepszej jednostki napedowej na swiecie ?? ;D

Edytowane przez mag*magic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zagladanc na forum mazdy. A jesli chodzi o samo autko to to jest swego rodzaju wynalazek a zawsze oryginalnosc i nowinki techniczne wiaza sie z jakimis wyrzeczeniami. Tutaj cena za nietuznikwe auto sa problemy z serwisem i koszty eksploatacji.

 

A tak nawiasem mowiac to za te cene mozesz miec Lotusa Elise. Boooooze, ile ja bym dal zeby miec Lotusa Elise! Wszystkie Mazdy, Celici i MR2 wysiadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kumpla ktorego ojciec ma salon Mazdy. jak dostali pierwsza 8 - mke zrobili konkurs komu najmniej spali. najmniejsze spalanie bylo 14,7 /100 km. Sylwetka nie brzydka ale to spalanie i koszty utrzymania to koszmar.

 

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesczelnosc nie polega na wyciekach tego silnika tylko na problemu z usczelnieniem mechanizmu tlokowo korbowego.ten silnik pali nie tylko duzo benzyny ale i oleju w porownaiu ze zwyklymi silnikami.ostatnio testowali rx-8 w top gear.Hamond bardzo chwalil sobie to w jaki sposob ten silnik oddaje moc i jak fjanie kreci obroty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a i jeszcze jedno: to dla czego w 2003 silnik z rx-8 dostal miano najlepszej jednostki napedowej na swiecie ?? ;D

Bo najwięcej mocy osiąga od innych o tej samej pojemności.

 

A po drugie ona była w kategorii z samochodami o pojemności bodajze od 2 litrow zeby bylo sprawiedliwie :D

 

Ogolnie samochod nie nawidzi chodzić na wolnych obr.

A spala tyle ile tir na trasie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...