Skocz do zawartości

kymco super8


ja002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kymco ma opinię jedynych chińczyków wartych polecenia :) Znaczy ludzie jeżdża na nich i sobie chwalą że sie nie psują, rozpadają, pękają itp itd jak to ma w zwyczaju kilka innych marek.

 

Druga czesc twojego pytania nie dokonca zrozumialem, ale chyba miało być: 'słyszałem ze gdyby był z silnikiem od S9 to by sie lepiej sprzedawał, poniewaz silnik S8 to 4T ' tak :clap: ?? Dla mnie 4T w 50cm3 to bezsens no ale to tylko moja osobista opinia. U wielu to rozwiazanie znajdzie fanów :banghead:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiece skąd pochodzi ta marka to nie piszcie bzdur. To tajwanska(dla wielkich znawców pewnie to to samo co chińska) marka która istnieje na rynku od wielu lat. Co do S9 to rzeczywiscie silnik 4suwowy. Dedykowany dla tych którym zalezy na ekonomi a nie osiagach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiece skąd pochodzi ta marka to nie piszcie bzdur. To tajwanska(dla wielkich znawców pewnie to to samo co chińska) marka która istnieje na rynku od wielu lat. Co do S9 to rzeczywiscie silnik 4suwowy. Dedykowany dla tych którym zalezy na ekonomi a nie osiagach

 

WOW, ja myslalem, ze kazdy skuter jest ekonomiczny i pali jakies 3 litry... jeszcze mniej bedzie palil ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość senekkorzenna

W takim razie jest jedyną azjatycką TANIĄ marką, którą polecają użytkownicy.

 

Szczerze to nie wiem do końca jaka to różnica czy koreańska czy chińska no ale mniejsza z tym.

poniewa dość ostentacyjnie zatakowałęś mnie na forum przyjżałem się twoim wypowiedziom myślę że i moja propozycja więcej czasu spędzaj przy książkach bo różnica pomiędzy koreom a chinami to nie tylko lokalizacja ale kultura i oczywiście cechy antropologiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, akurat w tym temacie poruszona została kwestia marki skutera, a dokładniej jego pochodzenia. Uważam, że grupę skuterów z Azji można z grubsza podzielic na te z Japoni, które uważane są za skutery drogie i 'te lepsze' ( mam na myśli chociażby Hondę czy Yamahę ), oraz na skutery z pozostałych krajów, które charakteryzują się co by nie mówić - gorszym wykonaniem, jakością i niższą ceną. Tak więc, nie chodzi tu o różnice kulturowe czy jak to pięknie napisałeś 'antropologiczne', tylko poprostu o wytwarzane przez oba te kraje skutery.

 

Poza tym jak wyczytałem w internecie, Kymco to firma z Taiwanu ( jak już ktoś wyżej na pisał ) - nie z Korei.

 

Piszesz mi, że powiniem usiaść do ksiażek a sam nie umiesz napisać wypowiedzi bez błedów. "Przyjżałem", "wypowieć", "rozszeszył". Może takie 'rady' najpierw daj sobie samemu.

 

Nie atakowałem Cie ostentacyjnie na forum, no ale juz mniejsza z tym jak Ty to odbierasz. Wyraziłem swoje zdanie na temat Twojego korzystania z tego forum, ale nie bede sie o tym po raz kolejny rozpisywał. Coś mi sie wydaje, że i tak nic co napisze do Ciebie nie dotrze.

 

Pozdrawiam i życze miłej nocy.

Bartek

Edytowane przez Wiśl@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...