Skocz do zawartości

Junak Millenium Cruise 650/1000. hmmm...


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Kupilem dzisiaj nowy SM i w aktualnosciach zobaczylem projekt nowego Junaka.

Co sadzicie o tym pomysle?

http://www.junakmotor.pl/cruise.htm

Mi ten motocykl uderzajaco przypomina HD (pewno wiecie o ktorego chodzi, a ja nie wiem jak on sie nazywa :().

No i jest jeszcze w SM wzmianka, ze ma byc produkowany calkowicie polski Junak w przyszlosci...

Aha, w aktualnosciach jest jeszcze cos takiego:

Offset – szansą powrotu „wielkiego” Junaka  

Oto olbrzymia szansa dla przyszłości polskiej motoryzacji „motocyklowej”. Firma Junak Motor wystąpiła oficjalnie do Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z wnioskiem o zakwalifikowanie projektu budowy montowni, a następnie fabryki polskiego motocykla Junak w ramach kontraktu offsetowego. Wielokrotnie firma nosiła się z zamiarem uruchomienia takowej produkcji. Mamy nadzieję, że rozwiązanie offsetowe (związane z zakupem przez Polskę amerykańskich myśliwców F-16) z uzyskaniem dostępu do amerykańskiego kapitału i tamtejszych rynków zbytu pozwoli na kontynuację szlachetnych osiągnięć polskiej myśli technicznej, przeciwdziałanie bezrobociu (przewidywane zatrudnienie min. 350 nowych miejsc pracy), poprawę niekorzystnego bilansu płatniczego kraju w obrocie zagranicznym poprzez znaczny eksport do USA, Kanady, krajów Europy Zachodniej i na Wschód.. Trzymajmy zatem razem kciuki za pomyślność ambitnego przedsięwzięcia.  

 

Co sadzicie o tym wszystkim? Nowy Junak, polski Junak, Montowania?

No i co sadzicie o Gladiatorku :wink:? Mi on coraz bardziej sie podoba :wink:.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...