Skocz do zawartości

Wybór motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

szukama takiego uniwersalnego motoru - do pracy, na zakupy i do wyjazdów w polskę =] przedewszystkim bezawaryjny no i w miarę moich możliwości

 

Mialem taki sam problem jak ty. Szuklaem czegos uniwerslanego. Na uczelnie, do pracy, na miasto, na wypady poza miasto na dalsze wyprawy.... wybrałem -

 

Uniwersalny = Hornet :icon_rolleyes:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, ale zaczynasz zadawać pytania z zakresu "użyj opcji szukaj". naprawdę archiwalne posty zawierają mnóstwo użytecznych informacji...

jeśli to będzie na tyle, to temat zostanie wkrótce zamknięty

jsz

 

Oki, dzieki wszyskim za pomoc. Temat mozna zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zrob prawo jazdy i dopiero mysl co kupic.Cala procedura zdawanie prawka zajmie ci troche czasu.

 

Co do motoru to ja dwa lata jezdzilem na malym enduro(Yamaha dt) i na WSK:) w tym roku kupiłem sobie Horneta (600 ,98KM)-moto niezwykle uniwersalne ,ale bardzo mocne ( i jako pierwsze moto zdecydowanie za agresywny)

 

 

Z wlasnego doswiadczenia polecam jakies enduro(80,125) to wzupelnosci wystarczy,zabawa niesamowita a pzy okazji obeznasz sie ze sprzetem-jest jeden warunek musisz miec tereny do jazdy.

Jesl wgre wchodzi moto na asfalt to zdecydowanie GS500 lub CB500 lub slabsza 250 ,jeździlem na takiej na szkole jazdy i bylem bardzo zadowolony.

 

 

Weź pod uwage fakt ,ze moto to nie wszystko musisz zostawic sobie jeszcze minimum 1.500 zł na poczatek na ciuchy.I nie lekcewaz tego bo bezpieczne i wygode ubranie to podstawa.Do tego trzeba jeszcze dolozyc koszty naprawy,bo musisz zalozyc ,ze jak kupisz uzywane moto to cos zawsze bedzie do zrobienia,a czesci sa drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...