Skocz do zawartości

YAMAHA R1 2007r i SUZUKI GSXR 1000 K7


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie te kieruje do posiadaczy ww sprzęcików...

 

Chciałbym abyście napisali czy mieliście jakieś problemy i jak sie wam użytkowało je, itd...

Z racji tego iż są to nowe sprzęty, nie liczę na las odpowiedzi.

 

 

Dziękuję za podzielenie sie doświadczeniami związanymi z tymi motocyklami...

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jkar- jak wiesz jezdze kwakiem ale kolega kupil w sierpniu R1 07 i jedyne wady jesli mozna to tak nazwac to odkrecila sie sruba od gornej pułki a i tą przy glowce ramy trzeba bylo dokrecic bo lekki luzik zawitał, i 2 razy odpadła rejestracja - złamał się uchwyt - wiadomo koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiesz jezdze kwakiem ale kolega kupil w sierpniu R1 07

 

Wiem ze smigasz kawa i wiem ze planujesz zmienic ja na nowa :(

zapewne jezdziles ta R1, co mozesz o niej powiedziec? Moze masz jakies doswiadczenia z gsxr 1000 k7?

 

aaa... jak jest z tym srednim zakresem obrotow w R1?

Edytowane przez jkar

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie mialem smialosci zeby go poprosic o udostepnienie sprzeta zwlaszcza ze kupil salon, w ratach i nie chce nawet pomyslec co by sie stalo gdyby....... Jezdzilem za to na k6 i k7 i w zasadzie bardzo podobnie sie tym jezdzi jak kwakiem. Co moge powiedziec to k7 jest troche za bardzo okiełznany, wole k6. Silnik w k6 ma dobra charakterystykę ciagnie rowno zaczyna tak przy 5 tysiacach i konczy na odcieciu :) Warto jest poskracac troche przelozenia /co tez zrobilem w zieleninie/ bo motocykl jest bardziej wyczuwalny a 140km/h na 1 biegu w zupelnosci wystarczy (seryjnie wyciaga jakies 170km/h - przesada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieżko to opisac bo jak stawalismy na lotnisku to jadac na zx10r odjechałem K7 a potem sie zamienilismy i jadac na K7 odjechałem rowniez. Moge natomiast powiedziec co sie działo na torze, jak byłem z kumplem co ma K6, a wiec jak bylismy w jeden poniedziałek to motocykle praktycznie na prostej jechały rowno, na wyjsciu z zakretow rowniez bo mniej wiecej tak samo odkrecalismy. Wtedy wlasnie gadalem z gosciem co scigał sie w R1 cup i pytalem sie co jest w jego R1 bo jak odkrecił to mi praktycznie znikał w oczach. Poweidział mi zebym zmienił przełożenia wtedy jest taki efekt kosztem predkosci maksymalnej. Wiec dowiedziałem sie na jakich zebatkach jezdza w stokach na zx10r i zmienilem na takie same. Czas okrazenia poprawilem znacznie a kumpel co ma K6 jak zobaczyl co sie dzieje za tydzien juz tez mial nowe zebatki hehe. Roznica była przeogromna, poprostu wygladalo to tak ze jak ja odgiolem i on to przejezdzalem kolo niego jak koło 599cc. Kumpel wtedy tak sie wk**wil ze juz z toru dzwonił zeby mu tryby zamawiali hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Jeśli chodzi o mnie to wybrałem Gixera K7.( cena osiągi wygląd jak komu ) .Moto zajebiste.

Jedynie tylna opona mogła by być lepsza ( już ją zakatowałem czekm na mecelera ) a mianowicie jak na drodze jest trochę piasku zachowuje sie nerwowo.

Poza tym wszystko ok.

Jest małe ale. Ten rocznik w niektórych modelach ( np mój ) ma wadę fabryczną w postaci zaworu biegu jałowego ).Objawy po odpaleniu masz np 2 tys obr 4 tys obr.A innym razem poprawnie.Wymienili mi to na gwarancji i jest cacy.Zrobiłem 6 tys km od sierpnia Nie zamienię go na żaden inny chyba że będzie Gixer K8.

 

Pozdro

Mario.

W razie co na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K8 jak wskazuje sama nazwa będzie w sprzedaży w roku 2008, czyli całkiem niedługo. Mario mówiąc o K8 miał pewnie na myśli nowy model, a ten pojawi się zapewne w 2009 (czyli będzie to K9), bo sporty ze stajni Suzuki przechodzą modyfikacje co dwa lata (dlatego też GSX-Ry 600 i 750, które pojawiły się w 2006 będą w wersji K8, czyli na 2008 rok, przebudowane). A tak na marginesie to po Hornecie ci K7 łeb urwie :biggrin: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...