Skocz do zawartości

koles na simsonie


PykuCk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun do gości co przerabiają simsonki na 130cm3 :icon_rolleyes:

 

Koszt nowego takiego silnika to w niemczech 400 Euro :icon_question:

 

Myślę, że kompletny tuning simsona na 130cm3 wyniesie trochę więcej niż 400 Euro :icon_mrgreen:

 

http://rzt.de/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kompletny tuning simsona na 130cm3 wyniesie trochę więcej niż 400 Euro :D

 

http://rzt.de/

 

Równie dobrze można kupić silnik od NSR czy innej seryjnej 125ccm i jakoś wpakować w rame od simka;)

(coś w rodzaju motorynki z silnikiem od wsk;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: fajnie tak popatrzeć jak świrują na takich motorkach :lalag:. Ostatnio kumpel w szkole się mnie pyta czy mam motor (heh) to ja do niego tak MZ 150, a on hahaha co to jest ? i ja do niego a ty masz ? a on do mnie jeszcze nie ale na wiosne kupie sobie skuter, to wtedy ja HAHAHAHAHA i się mnie pyta ile ta mz pojedzie ja do niego że ok 110 km/h a on WOW tak mało? a ja do niego tylko że moje mz ma 14 KM a on do mnie a co to jest :|

 

Powiedzcie czy wasi koledzy którzy nie wiedzą co to jest silnik też jak sobie kupują skuterki, to tylko po to żeby pokonywać na nich rekordy świata ? takich ludzi nie lubie, nie zna się a się śmieje...

 

Zawsze jak na takiego kutasa trafie to do niego mówie że moge jeszcze do mz założyć zawór membranowy tarcze na tylne koło zmienić regel i takie tam, a on nie wie o czym ja mówię :icon_evil: tak mi się w tedy chce śmiać :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_evil: fajnie tak popatrzeć jak świrują na takich motorkach :eek:. Ostatnio kumpel w szkole się mnie pyta czy mam motor (heh) to ja do niego tak MZ 150, a on hahaha co to jest ? i ja do niego a ty masz ? a on do mnie jeszcze nie ale na wiosne kupie sobie skuter, to wtedy ja HAHAHAHAHA i się mnie pyta ile ta mz pojedzie ja do niego że ok 110 km/h a on WOW tak mało? a ja do niego tylko że moje mz ma 14 KM a on do mnie a co to jest :|

 

Powiedzcie czy wasi koledzy którzy nie wiedzą co to jest silnik też jak sobie kupują skuterki, to tylko po to żeby pokonywać na nich rekordy świata ? takich ludzi nie lubie, nie zna się a się śmieje...

 

Zawsze jak na takiego kutasa trafie to do niego mówie że moge jeszcze do mz założyć zawór membranowy tarcze na tylne koło zmienić regel i takie tam, a on nie wie o czym ja mówię :flesje: tak mi się w tedy chce śmiać :lalag:

robimy tak samo jak ty

wszyscy... :icon_mrgreen:

Edytowane przez wrobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na roku sie przysiadlem do 2 gosci jak sobie rozmawiali ze tylko hayabusa jest fajna ze scigaczy... a ja pytam dlaczego a oni mowia bo fajnie ciagnie itd... a co wiecie o tym motocyklu?- yyyyyy noooo szyki jest...

ja nic nie mowilem tylko przytakiwalem z lekkim usmiechem :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...