Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uśmiałem się do łez!!! Sabcio dzięki, że to nagrałeś. Potraktuję to jako film instruktażowy. ;) Mario - szacuneczek :) . Musimy koniecznie jeszcze pograć. Kolegę na basie też bierzemy do składu, tylko ktoś musi śpiewać :biggrin: :D

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się do łez!!! Sabcio dzięki, że to nagrałeś. Potraktuję to jako film instruktażowy. ;) Mario - szacuneczek :) . Musimy koniecznie jeszcze pograć. Kolegę na basie też bierzemy do składu, tylko ktoś musi śpiewać :biggrin: :D

Kozak i Mario.

Liczę na to, że na zakończnie sezonu będzie SUPER ! !

 

 

 

JESTEŚCIE WIELCY ! ! ! !

Edytowane przez Sabcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się do łez!!! Sabcio dzięki, że to nagrałeś. Potraktuję to jako film instruktażowy. :) Mario - szacuneczek :buttrock: . Musimy koniecznie jeszcze pograć. Kolegę na basie też bierzemy do składu, tylko ktoś musi śpiewać :( :crossy:

 

Kozak, po co stwarzać konkurencję.

Twój śpiew, a szczególnie teksty utworów są nie do podrobienia. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak, po co stwarzać konkurencję.

Twój śpiew, a szczególnie teksty utworów są nie do podrobienia. :crossy:

dokłanie przyznam, że siedząc tam z tyłu w ogóle nie słyszałam śpiewu

gitary słabo, momentami nawet bardzo.

ale jak oglądając usłyszałem jak wspaniale Kozak improwizuje...uśmiałem się do łez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak delikatnie chciałem zapodać, że kolejne spotkanie w Kletnie w dniach 5-7.09.2008r. Nie to żebym coś sugerował, ale pomyślcie powoli o wolnych, urlopach, itp....no i basen w Domaszkowie trzeba zobaczyć, może ciepło jeszcze będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo mu się dupka nie świeci :crossy:!

Ewaryst :icon_mrgreen: :lalag: :) :biggrin: :biggrin:

 

spotkanie w Kletnie w dniach 5-7.09.2008r.

na 100% będę, teraz to już nawet całą drogę padac może a nie tylko 3/4 :bigrazz:

 

i oczywiście sądejówkaX2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...