Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie dlaczego nie ma jeszcze pogody?..... bo ja mam moto jeszcze nie zarejestrowane.....hahahaha.

Czekałem na tłumaczenia (z niderlandzkiego), teraz czekam w Urzędzie Skarbowym ( do przyszłej środy), a później jeszcze przeglądzik i wydział komunikacji....H...j by to spalił.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego nie ma jeszcze pogody?..... bo ja mam moto jeszcze nie zarejestrowane.....hahahaha.

Czekałem na tłumaczenia (z niderlandzkiego), teraz czekam w Urzędzie Skarbowym ( do przyszłej środy), a później jeszcze przeglądzik i wydział komunikacji....H...j by to spalił.....

 

Pozdro Marcyś :biggrin:

Ja grzecznie czekałem aż mi US przyśle papier, a papier grzecznie lezał sobie i czekał na mnie w US...

Chwała bogu, że to był środek zimy bo by mnie szlag trafił :):)

 

Ale już zarejestruj w końcu sprzęta bo chcielibyśmy pojeżdzić :) :( :biggrin:

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie spotkania w Kletnie

Podczas spotkania bedzie mozliwość wykupienia talonu na posiłki oraz piwko za kwotę 60 zeta (chyba nie wygórowana). Będzie za to można (po niższych cenach) dostać w piątek wieczorem czy popołudniu (zaleznie od pory przybycia) obiadek składający się z mięska, ziemniaczków oraz surówki; w sobotę podczas planowanego ogniska - karczek, kaszanka , kiełbasa; w niedzielę sniadanie. Ponadto w cenie karnetu (talonu) 10 browarków. Będzie możliwość zamiany asorytmentu w ramach określonej kwoty. Nie ma potrzeby robienia jakiejkolwiek przedpłaty, wszystko na miejscu w Biker's Choice. Ognisko jest planowane przy knajpie, ponieważ w dawnym miejscu u Wiedzmina nie jest to już możliwe. Organizatorzy zapewnią nam tojednak. Przy ognisku będzie dystrybutor z piwem, nie trzeba więc będzie chodzić do lokalu, będą krzesełka i stoliki. Ognisko planowane jest po powrocie z domu dziecka, ok. g. 16.00. Wyjazd do domu dziecka ok. 11.00, czas dojazdu ok. godziny, na miesjcu spędzimy więc ok. 3 godz-myślę, że wystarczy, ale nie ma przymusu, jak ktoś woli dłużej lub krócej, to nie ma sprawy. Niestety nie udało się załatwić grupowych biletów do jaskini, ale można wejść indywidualnie.

 

Korekta listy

 

Chata Janowa

-pierwoszów x 2, marcysiek x 2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, Cycex2, Arek1965 x2; Homer 666 x2

(to juz trzy osoby ponad komplet....jak my sie tam pomieścimy.....chociaż właściwie kto będzie spał....?)

 

Przy Bikers Choice (garaż, sołtysowa):

- cyklotron x2, cbr x2, bmw x2, diesel x2, Krasnal x2, cezesek x2, TomaszMilewski x2;

tu tez nadal bez zmian, skład pełny, ale miejsc jest tylko 13 i też trzeba będzie jakiś materacyk, spiworek lub coś podobnego....

 

Zosia, Przemo - wiedzą gdzie n mają spać.....chyba....?

 

Sądejówka:

mmm757 x2 (od czwartku), Kozak x1, qdlaty2004 x1, ROUTE66RIDER x2, KaKa x1, Lukkasia x1,

Powell x1, Virago Yama x1, Jan Kalin x1, Marek 73 x1, Strażak x2, Dangel x2, Jęderk+Ksywka x2,

Misiek x2, BlackGodiva x1, Adirut x2, mxwulkan x1, Monika x1, Marcin x1, ayo007 x1, Mrówa76 x2,

Makar x1, irecki x1, Diablik x1, King Rider x2, jaroga x1, Karol x1;

wyszło mi 36 osób i to jest juz koniec jeśli chodzi o Sądejówkę....chyba, że ktoś wypadnie....

 

Śnieżnik:

Buber, Piaffe x2, dono x1, Marek x1, , PitaM x2, Piekosz x1, yanointruder x3 (od czwartku),

Daro (od Kosina) x2, Marek x1, wwwoti x1, Sabcio x2, Stilgar75 x1, Jędrek 342 x3, gabo x2, virago6 x1, zi.gi(wariat) x1, pestek x2, dla Kozaka x3 (x2 + 1 solo), Krzysiek BMW x2, dla mmm757 x3 (sam mmm757 oczywiście w Sądejówce) ,

Zarezerwowany jest cały Śnieżnik przeze mnie, więc proszę nic indywidualnie. Pokoi 2 osobowych jest tylko 8 i zajmą je zgodnie z kolejnością zgłoszeń Buber i Piaffe, PitaM, Daro, Sabcio, gabo, Pestek, para od Kozaka, Krzysiek BMW. 3-osobowe: yanointruder, Jędrek 342, reszta zostanie rozlokowana w większych pokojach

 

Nadal nie mam potwierdzenia przyjazdu od: 11 Lukasz....

 

Punkt trzeci informacji, wpłynęła mi kasa na dom dziecka od następujących osób:

-mmm757,

-mx-wulkan,

-cezesek,

-Marcin 79,

-Powell i Lukkasia,

-Krasnal,

-PitaM,

-ARCHER,

-Marek73,

-Cyklotron,

-Maciej Kumaszka Skalice,

-Marek,

-KingRider,

-Monika Aleksandra Kasiura,

-Adirut,

-Wojciech Zarębski,

-żona mmm757,

-Mzyka i Tomasz Milewski,

-Arek 1965 + Ula,

-Cyce;

-Strażak,

-Kozak,

-Viragoyama,

-Sabcio,

-Kaka,

-Misiek,

-Jędrek342, Ksywaka,

-Stilgar75,

-żona mmm757,

-karol,

-Robson,

-Hamir 56+ Hanka,

-zi.gi(wariat)

-daro0071,

-Dono

-CBR i Anulka

-strażak

-Homer

-Kosin, Prezes Bugs, Piekosz

-Klar i Gosia BMW

-buber & piaffe

-Piotr Ambrzykowski

-Pierwoszów,

-Ewaryst

-Łysy

-qdlaty2004

-Prezes Bugs (jeszcze raz)

-Daniel VT 1100

 

nazbierało się 1930 zeta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie spotkania w Kletnie

 

Śnieżnik:

Buber, Piaffe x2, dono x1, Marek x1, , PitaM x2, Piekosz x1, yanointruder x3 (od czwartku),

Daro (od Kosina) x2, Marek x1, wwwoti x1, Sabcio x2, Stilgar75 x1, Jędrek 342 x3, gabo x2, virago6 x1, zi.gi(wariat) x1, pestek x2, dla Kozaka x3 (x2 + 1 solo), Krzysiek BMW x2, dla mmm757 x3 (sam mmm757 oczywiście w Sądejówce) ,

Zarezerwowany jest cały Śnieżnik przeze mnie, więc proszę nic indywidualnie. Pokoi 2 osobowych jest tylko 8 i zajmą je zgodnie z kolejnością zgłoszeń Buber i Piaffe, PitaM, Daro, Sabcio, gabo, Pestek, para od Kozaka, Krzysiek BMW. 3-osobowe: yanointruder, Jędrek 342, reszta zostanie rozlokowana w większych pokojach

 

Marcyś, dla Kozaka x4 (x2 + 2 solo albo 2x2)

Pozdrawiam

Kozak

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Będzie możliwość zamiany asorytmentu w ramach określonej kwoty.

Ahem, a na co, jeżeli ktos jest aspołecznym wyrzutkiem i nie pija piwa?

 

.....Pokoi 2 osobowych jest tylko 8 i zajmą je zgodnie z kolejnością zgłoszeń Buber i Piaffe,

No spróbowałbyś mnie od żony oddzielić to by ci dopiero dała... :buttrock:

 

A śniegu nie będzie! Oby tylko żabami nie rzucało.... :lalag:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś, dla Kozaka x4 (x2 + 2 solo albo 2x2)

Pozdrawiam

Kozak

Kozak masz 1x Sadejówka i 3x Śnieżnik....

 

Ahem, a na co, jeżeli ktos jest aspołecznym wyrzutkiem i nie pija piwa?

No spróbowałbyś mnie od żony oddzielić to by ci dopiero dała... :clap:

 

A śniegu nie będzie! Oby tylko żabami nie rzucało.... :icon_razz:

Gdzieżbym śmiał Cię oddzielić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak masz 1x Sadejówka i 3x Śnieżnik....

1X Sądejówka to dla mnie, dwójka w Śnieżniku to dla małżeństwa na Harley'u, ale będzie jeszcze dwóch gości: Łukasz i Michał; mogą być razem albo osobno wszystko jedno.

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopowiem, że się zapowiada powoli dobra pogódka..... ciepło.... :lalag:

http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...