Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uaktualnienie listy spotkania "Viragowców":

 

Chata Janowa

-pierwoszów x 2, marcysiek x 2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, Cycex2, Arek1965 x2; Homer 666 x2

(to juz trzy osoby ponad komplet....jak my sie tam pomieścimy.....chociaż właściwie kto będzie spał....?)

 

Przy Bikers Choice (garaż, sołtysowa):

- cyklotron x2, cbr x2, bmw x2, diesel x2, Krasnal x2, cezesek x2, TomaszMilewski x2;

tu tez nadal bez zmian, skład pełny, ale miejsc jest tylko 13 i też trzeba będzie jakiś materacyk, spiworek lub coś podobnego....

 

Chata Wiedźmina (?)

Zosia, Przemo - ale nadal bez potwierdzenia czy tam będzie możliwość....

 

Sądejówka:

mmm757 x2 (od czwartku), Kozak x1, qdlaty2004 x1, ROUTE66RIDER x2, KaKa x1, Lukkasia x1,

Powell x1, Virago Yama x1, Jan Kalin x1, Marek 73 x1, Strażak x2, Dangel x2, Jęderk+Ksywka x2,

Misiek x2, BlackGodiva x1, Adirut x2, mxwulkan x1, Monika x1, Marcin x1, ayo007 x1, Mrówa76 x2,

Makar x1, irecki x1, Diablik x1, King Rider x2, jaroga x1, Karol x1;

wyszło mi 36 osób i to jest juz koniec jeśli chodzi o Sądejówkę....chyba, że ktoś wypadnie....

 

Śnieżnik:

Buber, Piaffe x2, dono x1, Marek x1, madeyt x2, PitaM x2, Piekosz x1, yanointruder x3 (od czwartku),

Daro (od Kosina) x2, Marek x1, wwwoti x1, Sabcio x2, Stilgar75 x1, Jędrek 342 x3, gabo x2, virago6 x1, zi.gi(wariat) x1, pestek x2,

razem 28 osób, na razie zamówiłem 20 miejsc, więc muszę jeszcze zaklepać 8 miejsc. Spóźnialscy nie czekac na ostatnia chwilę bo będziecie załatwiać sobie indywidualnie....

 

Nie mam potwierdzenia przyjazdu od: 11 Lukasz masz tylko w Śniezniku lub indywiduwalnie....

 

Punkt drugi informacji, wpłynęła mi kasa na dom dziecka od następujących osób:

-mmm757,

-mx-wulkan,

-cezesek,

-Marcin 79,

-Powell i Lukkasia,

-Krasnal,

-PitaM,

-ARCHER,

-Marek73,

-Cyklotron,

-Maciej Kumaszka Skalice,

-Marek,

-KingRider,

-Monika Aleksandra Kasiura,

-Adirut,

-Wojciech Zarębski,

-żona mmm757,

-Mzyka i Tomasz Milewski,

-Arek 1965 + Ula,

-Cyce;

-Strażak,

-Kozak,

-Viragoyama,

-Sabcio,

-Kaka,

-Misiek,

-Jędrek342, Ksywaka,

-Stilgar75,

-żona mmm757,

-karol,

-Robson,

-Hamir 56+ Hanka,

-zi.gi(wariat)

-daro0071,

-Dono

-CBR i Anulka

-strażak - pytanie czy "strażak" pisany z małej litery to ten sam co z dużej - "Strażak"

-Homer

-Kosin, Prezes Bugs, Piekosz

-Klar i Gosia BMW

-buber & piaffe

nazbierało się 1190 zeta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś!!!

Mam jeszcze troje chętnych z Gorzowa: Dwoje na Harley'u Electra jeżeli możliwe chcą pokój dla dwojga w Śnieżniku i jeden koleś do Sądejówki. Da się ich jakoś upchnąć? Jak nie to jakie są jeszcze możliwości?

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś!!!

Mam jeszcze troje chętnych z Gorzowa: Dwoje na Harley'u Electra jeżeli możliwe chcą pokój dla dwojga w Śnieżniku i jeden koleś do Sądejówki. Da się ich jakoś upchnąć? Jak nie to jakie są jeszcze możliwości?

Kozak zgodnie z ustaleniami na gg....pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a co ze znaczkami ??? Kjujik działasz ??? dziaciakom tez bysmy dali co Wy na to ????

Marcysiek jako organizator Waszego spotkania w Kletnie wycofał pomysł wykonania znaczków zlotowych.

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcysiek jako organizator Waszego spotkania w Kletnie wycofał pomysł wykonania znaczków zlotowych.

 

pzdr

kjujik

Jeśli ktoś się podejmie tematu znaczków, to mozna go otworzyc z powrotem....Ja już nie dam rady, ciągnę organizacje spotkania, a zapowiada się pokaźniejsze grono niz poprzednio oraz zbiókę dla domu dziecka....No i przede wszystkim szukam intensywnie motóra dla siebie.....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byk temeta cołkiem nie zliciała na dół informuje, że rozmawiałem z dostawca basenów. Są w stanie dostarczyć nam, poprzez firme kurierską odpowiedni basenik dokładnie w dniu odwiedzin w domu dziecka.Po uzgodnieniach z bractwem z Forum Virago bede niedlugo zamwial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byk temeta cołkiem nie zliciała na dół informuje, że rozmawiałem z dostawca basenów. Są w stanie dostarczyć nam, poprzez firme kurierską odpowiedni basenik dokładnie w dniu odwiedzin w domu dziecka.Po uzgodnieniach z bractwem z Forum Virago bede niedlugo zamwial.

 

Oby nie był dziurway :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...