Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z nawiedzających Kletno chciałby dołączyć do szacownego grona OOO niech jak najszybciej daje znaki czy chce naszywki

1. duża na plecy cena 100 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b982542a254a73fb.html (odchodzący od odchodzenia)

2. mała na plecy cena 40 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/716a2c8e8fe40164.html (odchodzący od wszystkiego)

3. mała okrągła (średnica około 10cm) na ramię cena 15 zł (odchodzący od wszystkiego)

Muszę odpowiednio wcześniej zamówić, żeby zdążyć przed 18.04.

Zainteresowanych zapraszam na PW

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kasa poszła

 

Kosin X2

Prezes Bugs x2

Piekosz x1

 

pozdrawiam Kosin.

Zebrałem ponad 1000 zeta.....padła propozycja ze strony dyrektorki domu dziecka, aby kupic dzieciakom składany basen....razem ze składka organizowana na forum Virago przez kolege wwwolti zebrasiśmy cós około 1900 zeta....zbiórka przeszła wszelkie oczekiwania.....co myślicie o tym zakupie i jak to dostarczyć do domu dziecka....Nie wiem czy yanointruder dałby radę zabreć razem z pralką jadąc do Kletna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem ponad 1000 zeta.....padła propozycja ze strony dyrektorki domu dziecka, aby kupic dzieciakom składany basen....razem ze składka organizowana na forum Virago przez kolege wwwolti zebrasiśmy cós około 1900 zeta....zbiórka przeszła wszelkie oczekiwania.....co myślicie o tym zakupie i jak to dostarczyć do domu dziecka....Nie wiem czy yanointruder dałby radę zabreć razem z pralką jadąc do Kletna....

 

Myślę, że dam radę :crossy:

 

:crossy:

 

Myślę, że dam radę :)

 

:crossy:

Ups i znowu się moja baba nie wylogowała :icon_biggrin: Pozdrawiam Yanointruder

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen z wodą czy bez ? :)

jak bedzie problem z transportem ,to mówcie,mogę puscic wczesniej,nawet w przyszlym tygodniu busa extra do Kletna-mam do dyspozycji dwa Fiaty Ducato Maxi,nie ma problemu,tylko powiedz Marcys gdzie bedzie kupowany ten basenik,albo sie zgrajmy to jego kupimy razem i spakujemy,Jesli w Walbrzychu to ja mam auta codziennie w Walbrzychu,sam bede w ten piatek.Powaga-moge to przewiezc na luzie no i oczywiscie absoluty free.

ps wodą zaopiekuje sie rzecz jasna Kosin

 

acha no i potwierdzam tez że kasa poszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono kolegów, dawno mnie nie było. Proszę mnie dopisać do listy, kasiorka wysłana.

Noclegi jeśli są miejsca zwolnione w Sądejówce przez "qdlatego2004" to poproszę dla zi.gi (wariat) - 1x.

A jeśli nie to zostaje Śnieżnik.

Dzięki , pozdrawiam.

Edytowane przez zi.gi (wariat)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie problem z transportem ,to mówcie,mogę puscic wczesniej,nawet w przyszlym tygodniu busa extra do Kletna-mam do dyspozycji dwa Fiaty Ducato Maxi,nie ma problemu,tylko powiedz Marcys gdzie bedzie kupowany ten basenik,albo sie zgrajmy to jego kupimy razem i spakujemy,Jesli w Walbrzychu to ja mam auta codziennie w Walbrzychu,sam bede w ten piatek.Powaga-moge to przewiezc na luzie no i oczywiscie absoluty free.

ps wodą zaopiekuje sie rzecz jasna Kosin

 

acha no i potwierdzam tez że kasa poszła :biggrin:

Ok Homer dam Ci znac, na razie robimy rozeznanie co do mozliwości zakupu....nigdy nie kupowałem basenu ....hahaha....Poza tym zakup będzie razem z bractwem z forum Virago, bo tam też kolega "wwwolti" zebrał pokaźna kwotę ponad tysiaka....

Ps. Yanointruder dzięki za deklarację przewiezienia....Najpierw musimu go kupić...Damy jeszcze czas do świąt na wpłaty spóźnialskich i wtedy kupimy....chyba, że któś ma lepsze możliwości zakupu, moge wtedy przeleć kasę, łącznie z tą, którą zebrał wwwolti z forum Virago....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...