Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnosnie noclegow to warto Marcys odswiezyc stare posty po zakonczeniu ostatniej biesiady w Kletnie co by nie bylo avanti kto byl pierwszy ..........

 

Temat domu dziecka super!!!!!!!!!!

Nie peniaj....w razie czego masz darmowy nocleg przy barze....ale musisz byc odpowiednio upodlony, aby Ci nie przeszkadzało jak inni po Tobie depczą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje dotyczace spotkania. Jak już pisałem wczesniej w dniu 19.04.2008r planowane jest spotaknie w domu dziecka w miejscowości Domaszków (ok. 40 km od Kletna), gdzie udamy sie motocyklami. dzieciaki przygotuja dla nas poczestunek, ale my równiez musimy sie czymś wykazac. W związku z powyższym w najblizszym czasie podam nr konta do wpłat (myśle, że gdzieś ok. 10 zł), za która kupimy cos dla domu dziecka. Dyrektorka wespół z wychowawcami ma okreslic co im byłoby najbardziej potrzebne. Niezaleznie od tego, zgodnie z deklaracjami, niektórych z Was miło byłoby dac im coś jeszcze. Dzieci jest ok. 35 (pisze około bo ta liczba sie zmienia). Wiekowo: przedszkolaki - 3, klasy I-III - 6, IV-VI - 11, gimnazjum - 5, ponad gimnazjalny wiek - 10 dzieci. Do tych kategorii wiekowych musimy dostosowac suweniry.

Ponadto w ciągu najbliższych kilku dni zaczne tworzyc listę uczestników wraz z deklaracjami co do noclegów. Zaklepane sa miejsca, tak jak juz pisałem wczesniej w Sądejówce, Śniezniku, przy lokalu Bikers Choice oraz w Chacie Janowej> niestety te dwa ostanie miejsca sa juz praktycznie zarezerwowane dla stałych bywalców z poprzednich spotkań. Prawdopodobnie będzie równiez mozliwośc noclegów w chacie Wiedzmina- nowy właściciel już remontuje pomieszczenia i do naszego spotkania ma udostępnic dodatkowo trzy pokoje. W deklaracji uczestnictwa prosze okreslac ilosc osób oraz miejcse noclegu. Jeśeli ktoś chce indywidualnie zamawiac nocleg, poza wskazanymi miejscami, to równiez proszę o okreslenie tego.

Jeszcze jedna drobna uwaga: informacje powyższa zamieszczam na trzech forach, tj. Forum EKG, Forum Virago oraz na 4UM. W zwiazku z powyższym prosze o nie powielenie rezerwacji na nich, tym bardziej, że wystepujęcie tam często pod róznymi nickami...

W najblizszym czasie określę rówenież kwotę (niewielką) wpisowego na koszta organizacyjne i inne drobne wydatki (oczywiście wszystko do wyliczenia i pod kontrola czynnika społecznego)

 

Pozdrawiam i szybkiej wiosny..... :icon_biggrin: :lalag: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje dotyczace spotkania. Jak już pisałem wczesniej w dniu 19.04.2008r planowane jest spotaknie w domu dziecka w miejscowości Domaszków (ok. 40 km od Kletna), gdzie udamy sie motocyklami. dzieciaki przygotuja dla nas poczestunek, ale my równiez musimy sie czymś wykazac. W związku z powyższym w najblizszym czasie podam nr konta do wpłat (myśle, że gdzieś ok. 10 zł), za która kupimy cos dla domu dziecka. Dyrektorka wespół z wychowawcami ma okreslic co im byłoby najbardziej potrzebne. Niezaleznie od tego, zgodnie z deklaracjami, niektórych z Was miło byłoby dac im coś jeszcze. Dzieci jest ok. 35 (pisze około bo ta liczba sie zmienia). Wiekowo: przedszkolaki - 3, klasy I-III - 6, IV-VI - 11, gimnazjum - 5, ponad gimnazjalny wiek - 10 dzieci. Do tych kategorii wiekowych musimy dostosowac suweniry.

Ponadto w ciągu najbliższych kilku dni zaczne tworzyc listę uczestników wraz z deklaracjami co do noclegów. Zaklepane sa miejsca, tak jak juz pisałem wczesniej w Sądejówce, Śniezniku, przy lokalu Bikers Choice oraz w Chacie Janowej> niestety te dwa ostanie miejsca sa juz praktycznie zarezerwowane dla stałych bywalców z poprzednich spotkań. Prawdopodobnie będzie równiez mozliwośc noclegów w chacie Wiedzmina- nowy właściciel już remontuje pomieszczenia i do naszego spotkania ma udostępnic dodatkowo trzy pokoje. W deklaracji uczestnictwa prosze okreslac ilosc osób oraz miejcse noclegu. Jeśeli ktoś chce indywidualnie zamawiac nocleg, poza wskazanymi miejscami, to równiez proszę o okreslenie tego.

Jeszcze jedna drobna uwaga: informacje powyższa zamieszczam na trzech forach, tj. Forum EKG, Forum Virago oraz na 4UM. W zwiazku z powyższym prosze o nie powielenie rezerwacji na nich, tym bardziej, że wystepujęcie tam często pod róznymi nickami...

W najblizszym czasie określę rówenież kwotę (niewielką) wpisowego na koszta organizacyjne i inne drobne wydatki (oczywiście wszystko do wyliczenia i pod kontrola czynnika społecznego)

 

Pozdrawiam i szybkiej wiosny..... ;) ;) :D

 

Podam konto i wysokość składki po ustaleniu pewnych szczegółów dotyczących przebiegu imprezy....

Ogłoszony został konkurs wśród dzieciaków w domu dziecka na malunek, rysunek, wyrywaneke , wyszywankę, itp o tematyce motocyklowej. Hamir z Kosinem sponsoruja główną nagrodę dla zwycięscy odtwarzacz mp3, może jest ktoś chętny dołączyć do sponsorowania nagrody nr 2 i nr 3...było by fajnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

pomysł pierwsza klasa

 

Ja,Jędrek ,Mmm i Ola ,Kudlaty ,Klar ,Lodek ,Bzyk ,Cyklotron ,Diesel ,Kozak ,Viragojama, Zibi-wariat , Jan Kalin składamy się na aparat cyfrowy i mp4

myślę że te nagrody sprawią frajdę dzieciakom

 

jeśli ktoś chce do nas dołączyć proszę o kontakt na pw

 

:bigrazz: się wszystkim

do szybkiego :D

 

dołączył do nas KAka :D

 

są również z nami Cezsek i Cyce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy:

pomysł pierwsza klasa

 

Ja,Jędrek ,Mmm i Ola ,Kudlaty ,Klar ,Lodek ,Bzyk ,Cyklotron ,Diesel ,Kozak ,Viragojama, Zibi-wariat , Jan Kalin składamy się na aparat cyfrowy i mp4

myślę że te nagrody sprawią frajdę dzieciakom

 

jeśli ktoś chce do nas dołączyć proszę o kontakt na pw

 

:flesje: się wszystkim

do szybkiego :wink:

 

dołączył do nas KAka :clap:

 

są również z nami Cezsek i Cyce :lalag:

 

 

Madrego to i posluchac przyjemnie

 

 

hihihihihi

 

 

Ksywa chcesz przelew czy moze byc gotowizna tak aby bylo Ci wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z tymi nagrodami to sam nie wiem

jest tam kolo 40 dzieci

a tylko trzy nagrody

 

trzeba by pomyslec aby kazde dziecko (chociaz symbolicznie) cos otrzymalo

 

 

MARIO spokojna twoja potargana będą dla wszystkich

im więcej zgłosi się chętnych aby nas wesprzeć tym będzie ciekawiej

już moja w tym głowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARIO spokojna twoja potargana będą dla wszystkich

im więcej zgłosi się chętnych aby nas wesprzeć tym będzie ciekawiej

już moja w tym głowa

Aż serce rośnie gdy sie Was czyta, inicjatywa jest wspaniała...Nagrody będą za konkurs plastyczny o teamtyce motocyklowej (zgodnie z pomysłem Hamira i Kosina), ja natomiast chciałbym kupić coś bardziej dla całego domu dziecka i stąd mój apel o zbiórkę. A im więcej zbierzemy pieniędzy tym będzie większe pole manewru. Co do nagród i indwidualnych sponsorów, to każda inicatywa jest mile widziana. Niech wiedzą, że motocykliści to nie tylko ludzie zapatrzeni we własne dwa kółka, ale też czuli na niedolę innych potrzebujących....Dzieki za już, proszę o jeszcze w imieniu dzieciaków....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...