Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że przygarniemy....listę będę tworzył juz niedługo i oczywiście uwzględnie już tych, którzy zadeklarowali przyjazd. Tworzenie listy jest niezbędne ze względu na ograniczoną ilość miejsc noclegowych (to dla niewatajemniczonych wyjaśnienie po co w ogóle taka lista). Spotkanie ma oczywiście charakter otwarty, ale ale nie jest to zlot, co chcę mocno podkreślić...(jeszcze nie....)

trzech :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum miłośników Yamahy Virago klaruje się ekipa na wyjazd. Postanowiłem również tutaj zadeklarować chęć przyjazdu na spotkanie. Do zobaczyska. Piszę się na wszystkie akcje i składki. Co do kwatery marcysiek pisał że jeszcze da znać by się deklarować. Pozdrawiam i aby do wiosny!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzieciakami wszystko będzie zorganizowane i to one nam cos przygotują, dla nich atrakcją jest przyjad grupy motocyklisów....co do zakupó składkowych to będzie konkretnie ustalone co ONE (dzieciaki) potrzebują, będzie to tez zalezne od zebranej kwoty. Podam jakies namiary niedługo gdzie wpłacać i po ile...widzę jednak, że jest raczej akceptacja tego tematu....co cieszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś - dodatkowo organizuję trochę zabawek i innych materiałów szkolnych. nie będzie tego wiele ale mój słynny kufer (dar żony) zapełnię - DODATKOWO. Na reszę się piszę.

 

pozdrawiam

kaKa

 

 

p.s.

oczywiście najpierw muszę kupić motocykl bo mi się Virażka sprzedała

kk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzieciakami wszystko będzie zorganizowane i to one nam cos przygotują, dla nich atrakcją jest przyjad grupy motocyklisów....co do zakupó składkowych to będzie konkretnie ustalone co ONE (dzieciaki) potrzebują, będzie to tez zalezne od zebranej kwoty. Podam jakies namiary niedługo gdzie wpłacać i po ile...widzę jednak, że jest raczej akceptacja tego tematu....co cieszy....

 

Jak coś to od ludzi z torunia i z okloic i po drodze do kletna mogę ładować na mojego vana podarunki,żonka niestety musi jechać blaszakiem bo kolanko się rozpadło ale do flaszki pierwsza :crossy:

Marcyś a mogą być różne maskotki i zabawki :bigrazz:

A w ogóle to dzwoń co one by potrzebowały 502580172

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITOJCIE!!!! Dla Nas pierwszy raz Klento,a ciarki z radości przechodzą!!! bedzie nas x2 ;) :icon_rolleyes: odliczamy dni i godziny!!!

O! i widze że my sami do Czestochowy z rańca nie ruszamy! bedzie to dłuuuuga droga :notworthy:

pozdr

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz widze jak wszyscy w niedziele rano wstana

i pojada do czestochowy,

jak im lysy dopiero o 10-tej knajpe otworzy :) :P

 

Myślę Mario że połowa z deklarujących wyjazd do Kletna nie pojedzie w ogóle :icon_mrgreen:

 

Łysy przecież moto nie da o 7 rano jak we krwi będzie 1.2 (wiadomo czego) :icon_razz: :banghead: :clap:

 

:cool:

Edytowane przez yanointruder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wykonujcie nerwowych ruchow, w kwestii rezerwacji, gdyż czekam na wyklarowanie sie tematu noclegów w chacie wiedzinowej.Mamy jeszcze czas na zapisy, a miesc nie zabraknie....Co do podarkow dla dzieciakow, to czekam na odpowiedź co one będa potrzebowały, też jeszcze mamy masę czasu na zorganizowanie sprawy.Rzucilem haslo, aby przeanalizować temat i spokojnie coś zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...