Skocz do zawartości

OGAR 900


piasektt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Wogule sie nie znasz i mówisz że sie posypie.Jeśli sie na czymś nie znasz to sie zamknij.Np ja mam komara od roku i nic mi sie nie zepsuło a niezbyt go szanuje.A mojej koleżance roczna chińszczyzna sie posypała.Więc przestań mówić że simson sie posypie bo gdybyś sie zapytał jakiegoś mechanika to by ci powiedział że simson jest 100x lepszy od chińszczyzny.

Właśnie tydzień temu kupiłem simsona po generalnym remoncie silnika i po przemalowaniu. Jest mocniejszy niż Ogar 900 o 30% !!!! Wiem bo mój kolega ma ogara 900. Z moim tatą zastanawiałem się nad kupnem tego całego ogara900 ale doszliśmy do wniosku że simson pojeździ długo a chińszczyzna zacznie sie sypać po 500km.Simson po przemalowaniu (tak jak mój) jest ładniejszy od tych wszystkich chinolów.Te chińczyki sie błyszczą tylko przez chwilę bo są nowe, a później szkoda gadać.

Simson to sprawdzona niemiecka marka!!!!!!! Więc nie mów że sie posypie bo jak widze co ty wypisujesz to mi sie płakać chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Może niekoniecznie simek jest ładniejszy bo przecież ma już swoje lata. A z chinolami jest tak, że albo się trafi na dobry egzemplarz nie do zepsucia (jeśli się go szanuje) albo na gorszy, ale jednak dla mnie nie ma znaczenia że to Made In China, jeśli się nie psuje!

Pozdro :smile:

Ogar 900R -> Senda DRD 125 SM -> SV 650S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam jestem tu nowy i liczę, że ktoś mi pomoże bo mam mały problem...

 

odkręciłem niechcący śrubę, która jest pod silnikiem i wyskoczył napinacz łańcuszka rozrządu, od razu wiedziałem co może się stać i nawet nie kręciłem rozrusznikiem i nie wiem czy ten napinacz wystarczy włożyć tylko czy trzeba silnik rozbierać.

 

a zaczęło się od kapiącego oleju z ciepłego silnika

w sklepie z częściami powiedział mi koleś ze to od oleju (orlen platinium 10w/40), że niby za dobry olej,

mi się wydaje, ze ten olej pracuje pod większym ciśnieniem w samochodach i może dlatego kapie ... trzeba powrócić do zwykłego :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mam ogarka 900 przejechanie 7700 z groszami i sprawuje się ok. Jak na chinola to godny polecenia dla bardzo początkujących. Co do oleju to używam 4T 10w50 Platinum i jest ok :)

Edytowane przez Diego92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A znacie może jakieś przeróbki ogara jakie można wykonać w domu, samemu i bez utraty gwarancji? :biggrin:

Pytam bo chętnie coś bym przy nim pogrzebał :icon_razz:

 

Wiesz gdzie możesz sobie pogrzebać ?

Co do przeróbek możesz sobie wykonać Tuning a mianowicie :

-naklejki

-neony

-nakrętki na wentyle w kształcie czaszki

I chyba tyle może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...