Skocz do zawartości

Malowanko :-)


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Krotkie pytanko:

Ile moze kosztowac pomalowanie simsonka w ten sposob (chodzi mi o farbe metalic i profesjonalne wykonanie) ??

http://www.simsony.kgb.pl/tapety/tapetasimson08.jpg

I jesli mozecie to podajcie mi jakimi technikami (bo chyba jest cos takiego) maluja lakiernicy i ktora jest najlepsza (stosunkiem cena/jakosc of korz :lol: )

Z gory dzieki :-)

PS: Co myslicie o tym kasku ??

http://www.rapid-motocykle.pl/index.php?wt...f=3&mk=1&mod=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozek - dziala - tylko koles chyba ma jakies klopoty z serwerem (raz dziala raz nie :wink:)

A co do kasku: Nie wiesz czy on ma jakis atest i czy jest w miare bezpieczny ??

 

Napisałem na gg koledze żeby opisał swój kask więc pewnie niedługo się odezwie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozek - dziala - tylko koles chyba ma jakies klopoty z serwerem (raz dziala raz nie :()

A co do kasku: Nie wiesz czy on ma jakis atest i czy jest w miare bezpieczny ??

 

na piwko.pl jest zakaz hotlinkowania

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeździłem w identycznym kasku 2 sezony. Złego słowa o nim nie moge powiedzieć. Po gąbkach w środku nie widać zużycia, szybka chodzi jak nowa. Nie zaliczyłem w nim żadnej gleby, więc o wytrzymałości ogólnej nie będę się rozpisywał bo i nie mam doświadczenia:) Kask "trzyma się głowy", jest ciepły, wloty powietrza zapewniają latem wystarczający komfort. Ogólnie za jakością i wykonaniem przemawia przecież firma CABERG a nie jakieś gówno. Swoją drogą sprzedaje ten kask bo wyrosłem z niego.

Cena to 220 zł.

Pozdrawiam. Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...