Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie wiem czy to mnie kolega zabierze :icon_rolleyes: :wink:

Poza tym i tak cykor jestem :icon_razz: (co do jazdy :crossy: )

 

 

Wiesz, jutro jest Mikołajowisko, więc jest okazja żeby spróbować

jazdy we dwójkę :)

Jakbyś się nie bała to pisz na PW... może pogoda będzie łaskawa :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich moto-zekreconych z Wroclawia, jestem Andi ze Szczecina .Od pewnego czasu jestem we Wrocku i na to wyglada ze tu troche zostane,. Jeżdze na Hondzie Shadow 750 i chetnie poznam tutejsze bractwo.Pozdrawiam.Szerokosci na jeszcze nie zasnieżonych drogach. Andi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

zwą mnie Michał, mieszkam na południu Wro, od paru miesięcy dosiadam Dakarka, jestem świeży w tej tematyce, zaglądam w fora to tu to tam co by się zapoznać za bratnimi, przyjacielskimi duszami ;)

WszemPozdrawiam

 

witaj na forum Michał, jeżdżę podobnym sprzętem, na imię mam Jacek

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Wrocławiaków

Forum czytam od jakiegos czasu - dziś zrobiłam krok dalej i ... zarejestrowałam się :wink:

Idziesz w dobrym kierunku--tylko tak dalej :biggrin:

 

Witam wszystkich moto-zekreconych z Wroclawia, jestem Andi ze Szczecina .Od pewnego czasu jestem we Wrocku i na to wyglada ze tu troche zostane,. Jeżdze na Hondzie Shadow 750 i chetnie poznam tutejsze bractwo.Pozdrawiam.Szerokosci na jeszcze nie zasnieżonych drogach. Andi. :wink:

 

Witaj kolego -zapraszamy :biggrin:

 

Możesz nas poznawać nawet bez własnego sprzęta :)

Pozdrawiam :)

Pita tobie to tylko jedno na myśli :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hello

 

Dokładnie, jak niemal wszyscy, tak i ja chiałbym powitać Was z miejsca - z którego zaczyna się przygodę z tym forum.

Mam na imię Sylwek

Życzę Wam, by wszystko to, co białe za oknem szybko odeszło w niepamięć, a termometry oprzytomniały, bo chyba im się trochę w głowie poprzewracało...( wczoraj rano na moim - na moim -18'C) - SKANDAL!!!, no ale podobno jest zima;)

 

Mega pozdro dla wszystkich latających;)

...a już niebawem odpalamy sprzęty i na ulice;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie ma forum Wałbrzych :)

ale ponieważ przez kilka lat mieszkałem we Wrocławiu to podczepię się pod Was :D

Mam na imię Łukasz, lat jeszcze 25 ( ostatnie 5 dni :P )

Jak na razie poszukiwania moto, co by na sezon wyruszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich motórzystów z Wrocka i okolic, miło zawitać do forumowego Waszego grona.

Jestem Łukasz, mieszkam we Wrocławiu i od poprzedniego sezonu śmigam na pięknej Yamaszce Thundercat :crossy: .

Pozdrawiam :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...