Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam Wszystkich właściieli bajków we Wrocławiu i okolicach. Chciałem się przywitać jestem nowy na forum i we Wrocławiu dopiero co się wprowadziłem i ściągnąłem swój motor. Chciałbym abyście mnie przyjeli do swojego grona więc Witam i pozdrawiam, mam nadzieję, że spotkamy się niedługo na drodze i nie tylko, może i jakieś piwko się trafi. Pozdrawiam i szerokości.

 

Śledziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich :)

Dołączam do grupy wrocławskich bikerów :)

Sama jestem rdzenną wrocławianką, moto (XJ600) kupiłam w listopadzie i nawet nie miałam jeszcze okazji, żeby nim pośmigać po ulicach naszego pięknego miasta.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na drogach :) oraz miejmy nadzieję wspólnych spotkaniach i wypadach :)

Edytowane przez oggy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli tak jest to super:)

Nie moge sie doczekac kiedy bede miec mozliwosc wypowiedzenia sie sama na ten temat :)

Czy znacie kogos kto moglby mi zalozyc wyswietlacz biegow do mojej xj-ty ?

po co Ci to.... biegi trzeba czuć a nie polegać na wyświetlaczu.

pamiętaj że często mylnie są pokazywane 0 i 1 , po co masz zawierzać temu.

będziesz słyszeć że zle wrzuciałaś , zobaczysz wyczujesz to szybko, trzeba słuchać silnika.

poza tym xjota ma wbudowany autopilot dla debili i nawet jak coś pokręcisz to nic się nie stanie i tak będziesz sunąć dalej, bez gwałtownych stoppie :D

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, xjotą jeżdziłam i popełniałam straszne błędy, nauczyłam się słuchać co maszyna do mnie gada i tyle. nikt mi nie pomagał , nikt nie uczył nie podpowiadał , ani facet ani dobra wróżka.

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mówią na mnie Randzia, jestem tzw samotnym jeźdźcem, "zdobywam" góry i morza, jazda daje mi energię.

 

Zaczęłam swój 6 sezon, obecnie na Honda Shadow VT750

 

Człowiek uczy sie jeździć całe życie ... może jeździć dobrze, lub bardzo dobrze, ale zawsze musi mieć ograniczone zaufanie do współużytkowników drogi.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

p.s. kompletnie gubię się na tym forum, ale może z czasem ogarne to wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedzieć, ale mam koleżankę, która jeździ na podobnym do Twojego sprzęcie :)

zresztą czy to ważne na czym? ile kobiet tyle upodobań :) kwestia gustu, znam takie, które w mydelniczkach się lubują :D ( osobiście nie widzę w tym nic złego).

ale w gronie moich koleżanek to 1 na cruiserze, a 3 to nakedy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...