Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witamy 'nowoprzybyłych' z Wro i okolic. :wink:

Do zobaczenia gdzieś.

 

espenriders masz niezły refleks widzę, po dwóch latach się przywitać , no no .. ; ) jest moc

Edytowane przez Guciowa

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witamy 'nowoprzybyłych' z Wro i okolic. :wink:

Do zobaczenia gdzieś.

 

espenriders masz niezły refleks widzę, po dwóch latach się przywitać , no no .. ; ) jest moc

Guciowa:

Jakoś okazji nie było. W sumie lepiej późno niż wcale... :wink:

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, na forum się zarejestrowałem jakiś czas temu. Chyba będę tutaj odstawać sprzętem, kupiony jakoś nie wiem czemu. Nauka zaczęła się na WSK. Mając 15 lat kupiłem ten motor, zapłaciłem 200zł za transport i przywiozłem z JG. Kupiłem za 800zł

 

IMG_0259.jpg

 

Zarejestrowana na mnie od kupna, właściciel nie dbał o silnik. Miałą zajechane cylindry, ale wał i skrzynia ok. Jak ją kupiłem i przywiozłem do domu to padła na amen i nie chciała odpalić, lecz teraz po pieszczotach nie trzeba jej prosić. Teraz mam 18 lat, w marcu zaczynam kurs na A2 i pewnie pod koniec kwietnia zacznę latać, póki co mam do wymiany kapcia z przodu, olej w lagach do wymiany, nie ma zapłonu ale na półeczce leży już ukraiński ze zmiennym kątem i cewka z cc 700. W marcu zrobię rozruch póki PJ nie mam to latam tylko z Biestrzykowa do W-r na stację i po okolicznych wsiach. Silnik po szlifie i na dotarciu.

 

Mam nadzieję, że uda jej się dotrzymać kroku.

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, witam i też się przyłaczam do ekipy z Wrocka, fajnie będzie sie umówic na jakis wspólny wyjazd. Do zobaczyska na drodze :cool:

 

LwG LENY

Niech tylko temp. skoczy do ok 10C i można wycechy przedmuchać...

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie, gdzie jest ta wiosna!!! Teraz to sobie mogę odśnieżarką pojeździć na pełnym gazie!!! Prognozy nie są optymistyczne dla Dolnego Śląska podobno jeszcze dwa tygodnie takiej pogody! :blink:

ホンダが一番です

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...