Skocz do zawartości

stłuczka i problemy...


Digidy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kasę z łapy można wziąć gdy uszkodzenia są naprawdę niewielkie, typu przetarcie lakieru, zarysowania itd., lub w przypadku gdy auto jest stare i ewentualne dalsze uszkodzenia jakie mogą wyniknąć są do zaakceptowania.

 

przede wszystkim praktyczne informacje bo bełkot ubezpieczycielski bo mnie nie dociera

 

Hehe, a jak Ci wytłumaczyć żeby dotarł?

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było moje pierwsze takie zdarzenie, wiec nie byłem świadomy, że nie biedny człowiek będzie chciał mnie oszukać,

Mówię do gościa żeby dał dowód tego zdarzenia (spisane cos)a on mi mówi ze może dac legitymacje studencką – ja nie chciałem jej, a nic innego w zastaw nie miał ( radia mu nie chciałem wyciągać z laguny choć miałem taki pomysł hehe)

Może to tylko we Wrocławiu tak jest ale jak idziecie do jakieś zarejestrowanej legalnie firmy cos pożyczyć, założę, że np. przyczepę towarową to będą kazali zostawić dowód tożsamości albo nawet łyżwy na lodowisku tez kiedyś musiałem dać dowód osobisty żeby mieli pewność ze nie ucieknę z ich własnością,

Jak ja bym wiedział ze ktoś wie jak się nazywam i gdzie mieszkam to bym nawet nie pyskował, (wiecie o co chodzi, bo na forum już czytałem wątki jak się odpłacić komuś)

 

Jak przyjedzie do mnie rzeczoznawca w środę to mu to powiem żeby na tych gnoi uważali.

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj.

Faktem jest ze moze koles chcial cos przycwaniakowac ale prawda jest taka ze obaj daliscie ciała bo tak się po prostu takich rzeczy nie załatwia. Jego ojciec okazal sie rozsadny ( a nie musial byc) wiec ciesz sie z tego i odpusc juz ta sprawe. Po prostu jestes madrzejszy o to doswiadczenie i w przyszlosci bedziesz wiedzial jak to zalatwiac.

good luck :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanie: czy jeżeli lampa tylna odcisnęła mi się na elemencie który należy do błotnika to rzeczywiście to jest uszkodzenie montażowe i nic mi się nie należy??

Powiedziałem rzeczoznawcy, że zderzak popchnął lampę i lakier odprysł, a on że to od pracy lampy.

Co mam zrobić jeżeli po zamontowaniu zderzaka znajduje się on o 1 cm niżej niż powinien?

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanie: czy jeżeli lampa tylna odcisnęła mi się na elemencie który należy do błotnika to rzeczywiście to jest uszkodzenie montażowe i nic mi się nie należy??

Powiedziałem rzeczoznawcy, że zderzak popchnął lampę i lakier odprysł, a on że to od pracy lampy.

Co mam zrobić jeżeli po zamontowaniu zderzaka znajduje się on o 1 cm niżej niż powinien?

 

 

 

 

to zamontuj go prawidłowo o 1 cm wyzej :buttrock:

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do wniosku, że motocyklem zbyt niebezpiecznie jest jeździć skoro ledwo mi wysechł lakier na zderzaku i przed chwilą ku*** znowu mi jakiś gościu przykapował bo się zagapił przed przejściem dla pieszych (naszczescie lżej niż ostatnio) w tyli zderzak - znowu do lakierowania !!! ale wszystko spisane tym razem.

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do wniosku, że motocyklem zbyt niebezpiecznie jest jeździć skoro ledwo mi wysechł lakier na zderzaku i przed chwilą ku*** znowu mi jakiś gościu przykapował bo się zagapił przed przejściem dla pieszych (naszczescie lżej niż ostatnio) w tyli zderzak - znowu do lakierowania !!! ale wszystko spisane tym razem.

 

 

 

jaka głeboka mysl :bigrazz:

jak juz doszedłes do takiego wniosku to rozumiem ze sprzedajesz moto :icon_mrgreen:

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka głeboka mysl :bigrazz:

jak juz doszedłes do takiego wniosku to rozumiem ze sprzedajesz moto :icon_mrgreen:

pzdr

 

 

nie posiadam obecnie motocykla ale zamierzałem kupić w najbliższym czasie

 

Mam takie pytanie : jeżeli winowajca stłuczki jest ubezpieczony w PZU to słyszałem, że nie traci zniżek w jakiś przypadkach ?? (małej szkody) to prawda??

 

Jak mi policzą zarysowaną rejestracje??

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...