Skocz do zawartości

Olej MIDLAND ?!?!


Musstaffa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do szanownych kolegow..czy ktos z was uzywa lub uzywal tych oleji ze szwajcarii ?? Mam Virago 750 rocznik 96 i potrzebuje olej 20w50 ( mineralny) badz pol syntetycny. czy ktos ma jakas opinie o tych olejach.. 1 litr tego oleju mineralnego ( MIDLAND) kosztuje 16 zl w hurcie.. poniewaz kupujemy we 3 osoby razem 12 l. to licz mnie po hurcie.... czy warto go kupic ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownych kolegow..czy ktos z was uzywa lub uzywal tych oleji ze szwajcarii ?? Mam Virago 750 rocznik 96 i potrzebuje olej 20w50 ( mineralny) badz pol syntetycny. czy ktos ma jakas opinie o tych olejach.. 1 litr tego oleju mineralnego ( MIDLAND) kosztuje 16 zl w hurcie.. poniewaz kupujemy we 3 osoby razem 12 l. to licz mnie po hurcie.... czy warto go kupic ???

Stosuję ten olej do swojej BMW R80RT i sobie chwalę. Nie wiem jednak czy do Virago będzie się nadawał, bo o ile w BMW sprzęgło jest suche, o tyle w Virago smarowane jest tym samym olejem co silnik. Słyszałem, że w takich wypadkach potrzeba stosować jednak oleje typowo motocyklowe, bo może się ślizgać sprzęgło. Ale generalnie oleje Midland to bardzo dobra jakość za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..w takim razie zdania podzielone.. oszczednośc 3 zl ,, na litrze w sumie zadna.. ten midland jest specjalny do moto... nie pisze o samochodowym...sklep/hurtownia funkcjonuje juz ponad 10 lat z tymi olejmai mindland i Penzoil.... nie chodzi mi o kase w sumie tylk oo jakosc...teraz to sam nie wiem co robic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virażka ma trochę inny silnik niż vulcany(mamy chłodnice i dlatego można stosować rzadsze oleje(5w40,10w40 a nawet teraz zimą mam wlanego 0w40).

Latem śmigam na 20w50(motul).Polecam także oleje valvoline teraz na nim śmigam......ale wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...